Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Володимир Кальцев: Сьогоднішнє засідання Кабміну – це прощальний акорд уряду Шмигаля

Нинішній уряд уже фактично «сидить на валізах», але все одно продовжує займатися відвертим шкідництвом і спрямовувати кошти на сумнівні ініціативи. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев, коментуючи засідання Кабінету міністрів, яке відбулося 14 липня.

Він зазначив, що уряд продовжує під виглядом різних «оптимізацій» скорочувати витрати на освіту і медицину. «Кабмін продовжує штампувати постанови, які ведуть до зниження фінансування освіти та охорони здоров'я. Так, через чергові «новації» місцева влада не зможе спрямувати залишок освітньої субвенції на закупівлю підручників і навчального обладнання для початкових шкіл, які не є «оптимізованими». Триває «оптимізація» і медичних вишів. Все це відбувається на тлі того, що освіта і медицина і так недофінансовані в бюджеті-2021», – сказав парламентарій.

Політик звернув увагу, що при цьому Кабмін знаходить гроші на різного роду ініціативи, необхідність яких викликає сумніви. «Наприклад, створили чергову бюрократичну структуру – ветеранський фонд. Але який у цьому сенс, якщо у нас є ціле Міністерство у справах ветеранів? Збільшується фінансування дублюючих одна одну структур, які нібито займаються боротьбою з дезінформацією, хоча їхня справжня мета – закручування гайок і боротьба з незгодними», – підкреслив Володимир Кальцев.

Народний депутат наголосив, що у нормального уряду повинні бути абсолютно інші пріоритети. «Кабміну сьогодні варто було б зайнятися підвищенням темпів вакцинації, зниженням тарифів, боротьбою з бідністю, підтримкою підприємців. Тим, що сьогодні дійсно хвилює громадян. Однак нинішній уряд дилетантів на це просто не здатний. Кабміну в повному складі пора на вихід. І чим раніше це відбудеться, тим краще буде для країни і людей», – резюмував опозиційний політик.

Опубліковано: 14 липня 2021
×
Приєднатися