Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Володимир Кальцев: Непрофесіоналізм та безвідповідальність уряду веде країну в прірву

Країні необхідний відповідальний і професійний уряд, який здатний зупинити падіння економіки, проводити грамотну тарифну політику та забезпечити соціальну підтримку людей. Через непрофесійні дії нинішнього уряду вже в цей опалювальний сезон може розпочатися енергетична криза. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев.

«Сьогодні, на жаль, усе, що стосується тарифів, економіки, виробництва - створює враження, що ми звалюємося у прірву», - зазначив народний депутат.

Парламентар підкреслив, що Кабмін не забезпечив достатньої кількості природного газу до опалювального періоду. При цьому, була втрачена можливість закупити його значно дешевше.

«Коли були нормальні ціни і потрібно було запасати газ - цього зроблено не було. Сьогодні ситуація така, що ринкова ціна газу в Україні 18-19 тисяч гривень. І прогноз - що вона буде зростати до 20-21 тисячі. У підсумку, ми починаємо опалювальний сезон із найменшими запасами газу та напівпорожніми сховищами. Все це, на жаль, відіб'ється на економіці та на людях», - заявив Володимир Кальцев.

Народний депутат нагадав, що опозиція подала пакет законопроектів, спрямованих на захист людей, і ці конкретні пропозиції необхідно терміново розглянути у парламенті.

«Необхідно забезпечити людей і бюджетні організації українським газом. Тоді це може врятувати ситуацію. Якщо цього не відбудеться, то українці будуть і далі біднішати, а комунальна сфера - падати у прірву», - зазначив політик.

При цьому, він підкреслив, що точкові кадрові зміни в Кабінеті міністрів не рятують ситуацію в країні, тим більше, що уряд взагалі працює без програми.

«Взагалі потрібне оновлення уряду та створення нормального, професійного, неполітичного уряду, в якому б кожен міністр професійно займався своєю роботою. Тоді в України з'явиться шанс», - резюмував Володимир Кальцев.

Опубліковано: 8 вересня 2021
×
Приєднатися