Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Зеленський піариться на «нормандському форматі», щоб приховати свої провали в економіці

Роблячи гучні заяви про нібито зустріч лідерів країн «нормандської четвірки» найближчим часом, Зеленський і його оточення займаються банальним політичним піаром напередодні місцевих виборів, намагаючись таким чином відвернути увагу від своїх провалів у економіці та соціальній політиці.

Про це 16 вересня заявив народний депутат, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук під час спілкування з журналістами біля Верховної Ради.

«Це частина піару пана Зеленського, його команди та його партії, націленого на отримання дивідендів під час місцевих виборів. Сьогодні пан Зеленський і його оточення, Кабінет Міністрів, котрі не досягли жодних результатів у питаннях економіки, у питаннях соціального розвитку, у питаннях боротьби з пандемією, намагаються витягти на поверхню як певну заслугу зрушення в питаннях мирного врегулювання. У них це не виходить. До того ж, подібні заяви є необґрунтованими і отримують відповідну оцінку. На переговорах в Австрії пан Зеленський заявив, що має бути ще зустріч радників глав держав "нормандського формату" протягом 10 днів і після цього буде зустріч глав держав "нормандського формату", якої ніхто не заперечує... За кілька годин Міністерство закордонних справ Росії в особі заступника міністра висловилося щодо цієї заяви, зазначивши, що це неправда. І підкресливши, що й радник від Росії пан Козак на зустрічі радників глав держав "нормандського формату" чітко сказав: жодних підстав (підкреслюю, жодних підстав) для проведення зустрічі глав держав "нормандського формату" немає. Немає, тому що є першопричина», – сказав Віктор Медведчук.

Водночас політик додав, що зустріч лідерів країн «нормандської четвірки» відбудеться тільки після того, як Україна виконає всі раніше взяті на себе зобов'язання щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Першопричина полягає в тому, що рішення, ухвалені на саміті в Парижі 9 грудня 2019 року, абсолютно не виконані в жодному з пунктів, які там перераховані. І поки рішення, ухвалені в Парижі, не будуть виконані, жодної зустрічі "нормандського формату" не буде. І тому подібні заяви про нібито обмін утримуваними особами, що готується, про нібито проведення нормандського саміту – це не що інше, як просто піар, чергові заяви, націлені на те, аби переконати, що там, де нічого не робиться, там, де немає політичної волі щось робити, нібито щось відбувається. І це намагаються "втюхати" нашим громадянам напередодні місцевих виборів», – підсумував Віктор Медведчук.

Раніше Віктор Медведчук говорив про те, що у Зеленського немає політичної волі для встановлення миру на Донбасі.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися