Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Зеленський і його оточення виконують забаганки Заходу

В Україні діє зовнішнє управління, а Президент Володимир Зеленський і нинішній Кабмін беззаперечно виконують вказівки західних кураторів, впевнений народний депутат, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук.

«Попри те, що в Україні парламентсько-президентська форма правління, у нас є Зеленський, є його оточення, які керують усім на догоду Заходу, виконуючи його забаганки, – заявив політик. – І ці дії спрямовані на подальше знищення нашої країни, на подальше знищення суверенітету та незалежності України».

До того ж, на думку парламентарія, Зеленський і його оточення диктують порядок денний і провладній більшості у Верховній Раді, лише посилюючи залежність законодавчого органу від зовнішнього управління.

«У нас є більшість, яка тупо, втемну керується Зеленським і його оточенням, а також урядом. Без сигналу вони нічого робити не можуть, – заявив Віктор Медведчук. – Так, вони можуть критикувати. Так, багато хто з них, я в це вірю, не голосуватимуть за злочинний, спрямований проти українського народу урядовий держбюджет-2021. Але водночас, поки не надійде сигнал з Банкової від пана Зеленського, що треба робити і в питаннях відставки, і в питаннях ухвалення кардинальних рішень щодо економічного розвитку, нічого не буде. Тому тут замкнуте коло».

Коментуючи можливу відставку міністра фінансів України Сергія Марченка та ймовірні кандидатури на цю посаду, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» висловив упевненість, що в Україні «є достатньо людей, які за рівнем своєї професійної підготовки готові очолити не тільки Міністерство фінансів, а й інші міністерства й уряд загалом».

«Питання полягає в тому, що вони (монобільшість у парламенті. – Ред.) не отримали сигналу, – впевнений Віктор Медведчук. – Я не дарма акцентую увагу на тому, що ми живемо в державі з парламентсько-президентською формою правління. Але виконуються забаганки, продиктовані Заходом, Вашингтоном, міжнародними фінансовими організаціями, і ті рішення, що ухвалені на Банковій чи на Грушевського в Кабміні».

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися