Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Влада залякує опозиціонерів репресіями, штампує кримінальні справи

Українська влада не гребує жодними методами в боротьбі з опозицією: особисті репресії, порушення кримінальних справ, тиск на бізнес. Однак політики від «Опозиційної платформи ‒ За життя» готові жертвувати особистими інтересами заради того, щоб зупинити беззаконня команди Зеленського і не дозволити узурпувати владу в країні. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат України, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук.

«Ми з паном Козаком є бізнес-партнерами. Але ми знали, коли йшли в опозицію, що від будь-якої влади можна чекати всього. І я вам хочу сказати ‒ ми готові до всього. Ми не розмінюватимемося на питання ні особистої долі, ні нашого бізнесу», ‒ зазначив політик.

За словами Медведчука, влада практикує переслідування за політичними мотивами, порушує численні кримінальні справи проти членів партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» з метою залякати опозиціонерів та їхніх соратників. Але усі ці нападки марні.

«За всі ці місяці ми ніде не скаржилися, не розказували про те, що порушено від 5 до 8 кримінальних справ ‒ і щодо Козака, і щодо мене, і щодо інших народних депутатів. Ви ж не чули наших скарг? Ми й не збиралися жалітися, ‒ заявив голова Політради ОПЗЖ. ‒ Якщо у когось є підстави притягати до відповідальності ‒ нехай притягають. Якщо будуть аргументи і докази ‒ нехай висувають. Якщо є незаконні дії в питаннях бізнесу, отже, нехай правоохоронна система відповідним чином реагує. Але залякати нас питаннями бізнесу, особистих репресій, які вже почалися, у них не вийде. Нас це не лякає. Ми до цього готові».

Також Віктор Медведчук зазначив, що не хвилюється щодо своїх можливих фінансових втрат через санкції стосовно його бізнес-партнера. Народного депутата більше хвилює доля країни і свавілля діючої владної команди, яке захлеснуло Україну.

«Мене це навіть не цікавить. Абсолютно не цікавить», ‒ сказав він, відповідаючи на запитання про збитки.

«Сьогодні йдеться про те, що відбувається в країні. Я не хочу говорити пишномовних фраз, але є набагато важливіші завдання. Якщо не зупинити це злочинне свавілля Зеленського і його команди, то запитання будуть вже не про бізнес. А з'явиться чимало інших запитань. Бізнес тут ‒ це навіть не розмінна монета. Це те, що має надцяте за пріоритетністю значення», ‒ відверто заявив Віктор Медведчук.

Опубліковано: 3 лютого 2021
×
Приєднатися