Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Упевнений, що на зустрічі «нормандської четвірки» буде вирішене питання щодо обміну «всіх установлених на всіх установлених»

Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук взяв участь у партійній конференції в Дніпрі, під час якої було обрано керівництво обласної та міської партійної організації.

Політик розповів про цілі та завдання партії. «Місцеві вибори – це сьогодні завдання номер один, тому що ми напередодні третьої виборчої кампанії», – зазначив він.

Відповідаючи на запитання журналістів, чого чекати від зустрічі глав держав «нормандської четвірки», яка проходить сьогодні в Парижі, Віктор Медведчук висловив упевненість, що буде досягнуто домовленостей щодо обміну. «Я впевнений в тому, що буде вирішене питання щодо обміну "всіх установлених на всіх установлених", тому що це питання дійсно назріло. Останній такий обмін відбувся два роки тому – 27 грудня вже далекого 2017 року. І сьогодні, я думаю, це питання обговорюватиметься. До того ж, у проектах документів, які мають бути або узгоджені, або підписані на засіданні "нормандської четвірки", буде й питання про проведення обміну протягом одного місяця», – зазначив політик.

Коментуючи п'ять сценаріїв влади щодо Донбасу, Віктор Медведчук підкреслив, що Мінські угоди є безальтернативними, і висловив надію на ефективний і позитивний результат зустрічі в Парижі.

«Сьогодні Рада нацбезпеки говорить про те, що у нас є п'ять сценаріїв. Але я не знаю – які п'ять сценаріїв? Я знаю Мінські домовленості та їх реалізацію. Я знаю, що на зміну Мінських домовленостей, крім України, навряд чи хтось піде, включно навіть з Францією та Німеччиною. Про Росію я навіть не говорю. Про Донецьк і Луганськ – там категорично проти цього. Ви знаєте, я продовжую спілкуватися з представниками Донецька, Луганська і, безумовно, з керівництвом РФ, і я знаю їхню позицію. Тому єдиний вірний, результативний і найбільш ефективний шлях до миру – це курс, який може дозволити реалізувати Мінські домовленості. Якщо такий курс буде, якщо буде політична воля, то буде й відповідний результат. Якщо ні, то ми знову стаємо на довгу дорогу відносин, розуміння цих відносин і пропонування тих чи інших варіантів, які навряд чи будуть сприйняті іншими сторонами», – зазначив Віктор Медведчук.

Як відомо, на партійній конференції в Дніпрі керівником обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» було обрано Геннадія Гуфмана, його заступником – Марію Пустову. Керівником міської організації став Сергій Нікітін, а заступником – Олексій Лещенко.

Опубліковано: 9 грудня 2019
×
Приєднатися