Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Вимоги МВФ – це знущання над українцями

Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що вимоги Міжнародного валютного фонду узаконити продаж землі в Україні та підвищити тарифи на комунальні послуги – це знущання над українськими громадянами.

Про це народний депутат IX скликання сказав в ефірі соціально-політичного ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 Україна».

«Якби МВФ давав тільки гроші або торгувався (дати 1 млрд, як зараз, нова програма має бути розрахована на $5 млрд), але справа в тому, що він же ставить умови. Адже це одна з умов – продаж землі сільськогосподарського призначення – МВФ і міжнародних організацій. Сьогодні вони намагаються зробити все, щоб тарифи на житлово-комунальні послуги, які виросли з 2013 року дотепер на 800–1200% на опалення, на газ – на 880%, щоб вони залишилися в тих самих обсягах і в тих самих цифрових межах», – зазначив Віктор Медведчук.

За його словами, бізнес розвиватиметься й інвестиції прийдуть  у країну тільки тоді, коли припиниться це знущання з боку МВФ над українським народом, а в Україні настане мир.

Раніше голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявляв, що для того, щоб створити в Україні необхідний інвестиційний клімат, потрібно припинити бойові дії на Донбасі.

Опубліковано: 27 вересня 2019
×
Приєднатися