Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Цькування дитини на Волині на совісті влади

 

Влада повністю втратила монополію на застосування сили і не лише не має авторитету, а й не може гарантувати права і свободи громадян. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук, коментуючи цькування, яке влаштували на Волині дитині, що заспівала пісню «Смуглянка» на конкурсі в Лондоні.

«Ми точно не залишимо дитину в біді. Будь-яка людина і, звісно, я теж не можу бути байдужим і без обурення говорити про цей факт. Націонал-радикали сьогодні панують у країні. Влада сьогодні повністю втратила монополію на застосування сили і не тільки не має авторитету державної влади, а й навіть не реалізовує поняття, які полягають у тому, що держава зобов’язана гарантувати права і свободи наших громадян», – сказав Медведчук.

На думку політика, цей неприпустимий випадок – ще одна ланка в ланцюгу подібних подій, які тривають з того моменту, коли країну очолив президент «партії війни» Петро Порошенко.

«Але з приходом Зеленського ще нічого не змінилося. І такі речі говорять про те, що цей процес розколу, який призвів до розпаду країни, триває. І ось ці дії, що порушують закон, які обурюють нормальних людей, їх не має бути. Це все на совісті влади. І влада, яка не може навести порядок у країні, не заслуговує того, щоб бути владою», – додав Віктор Медведчук.

Опубліковано: 6 березня 2020
×
Приєднатися