Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Теорія реформування України від Зеленського – чергова піар-акція, яку неможливо реалізувати на практиці

Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що у нього є безліч запитань, які він хотів би озвучити Президенту України Володимиру Зеленському під час дебатів, якби вони відбулися. Про це парламентарій сказав, відповідаючи на запитання журналістів після того, як Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення, продовживши йому цілодобовий домашній арешт ще на два місяці.

Насамперед, за словами опозиційного політика, він хотів би висловитися щодо теорії реформування України, яку Зеленський представив на останній зустрічі з Джо Байденом і на яку, за словами Президента, необхідно $277 млрд.

«Для розуміння того, наскільки реальний цей проект, я вам можу сказати, що якщо сьогодні дохідна частина бюджету, 2021 року, становить $38 млрд, то треба 7 бюджетів для того, щоб реалізувати цю програму. Як ви думаєте, вона реальна? Вона для кого? Це піар-хід? Це піар-акція? Це замилити очі? Кому? США? Але треба не туман пускати, а реальні справи робити у себе в країні. Ось що я вважаю найбільш правильним», – сказав Віктор Медведчук.

Також опозиційний політик ще раз підкреслив, що категорично не згоден з політичним курсом влади.

«Ну, звичайно, я з цим не згоден. Я не можу погодитися з тим, що в країні немає миру. Я не можу погодитися з космічними житлово-комунальними тарифами. Я не можу погодитися зі знищенням економіки. Я не можу погодитися з тим, що обіцяв Зеленський і нічого з цього не зробив. Як же я можу з цим погодитися? Тому, дійсно, я з цим не згоден... Я прямо говорю, що ця влада сьогодні є злочинною і ця влада веде країну в глухий кут. І вже завела в глухий кут і в економіці, і в соціальній сфері, і, найголовніше – в питаннях миру», – констатував голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя».

Опубліковано: 3 вересня 2021
×
Приєднатися