Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Суд проігнорував той факт, що такі тяжкі звинувачення, як звинувачення у державній зраді, повинні мати залізну доказову базу

І суд першої інстанції, і Київський апеляційний суд повинні були розглянути зв'язок між звинуваченнями голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука у скоєнні особливо тяжких злочинів і доведеністю матеріалів підозри. Натомість необґрунтовані звинувачення перетворилися на необґрунтоване застосування запобіжного заходу, який до всього ще й продовжили.

Про це Віктор Медведчук заявив, спілкуючись із журналістами після того, як Київський апеляційний суд залишив без змін рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження опозиційному політику домашнього арешту.

Медведчук підкреслив, що за гучними статтями звинувачення немає ні ознак злочину, ні доказів його здійснення.

«Тому що немає ні ознак злочинів, передбачених статтями КК, немає виконання тих вимог, які висуваються Кримінальним процесуальним кодексом і Конституцією до допустимості цих доказів. Таких доказів звинувачення сьогодні не має, саме доказів, які би підтверджували ту підозру, що підписана генпрокурором, в обвинуваченні у тяжких злочинах», ‒ зазначив лідер ОПЗЖ.

Результатом розгляду апеляції стало те, що необґрунтовані звинувачення перетворилися на необґрунтоване застосування запобіжного заходу, який до всього ще й продовжили. І це за відсутності реальних допустимих доказів, констатував Віктор Медведчук.

Опубліковано: 31 липня 2021
×
Приєднатися