Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Сьогоднішнє рішення суду – це логічне продовження масових зловживань і злочинних дій з боку влади

Рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження ще на 2 місяці запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народному депутату України Віктору Медведчуку було цілком очікуване, тому що в нашій країні судова система залежна від влади, яка, використовуючи адмінресурс, впливає на суддів і в такий спосіб бореться з опозицією. Про це заявив лідер ОПЗЖ, відповідаючи на запитання журналістів після оголошення рішення суду, згідно з яким він повинен залишатися під цілодобовим домашнім арештом до 31 жовтня.

Віктор Медведчук ще раз підкреслив, що вважає справу стосовно себе незаконним кримінальним переслідуванням, і додав, що серед представлених обвинуваченням доказів немає таких, які могли би вважатися доказами в рамках кримінального процесуального законодавства.

«Це або інформація з інтернет-сайтів, або те, що сьогодні органи звинувачення сфальсифікували, сфабрикували внаслідок незаконного притягнення мене і мого колеги, народного депутата Тараса Козака до кримінальної відповідальності. І ця лінія поведінки триває, триває вона активно, команди надходять на сьогодні від Офісу Президента, і тому суди вчиняють так», – констатував Віктор Медведчук.

Чи засуджувати за це суд? Як професійний юрист з величезним досвідом голова Політради ОПЗЖ переконаний: відповідальність за те, що відбувається лежить насамперед на владі, а не на судах і судовій системі загалом, яка сьогодні в Україні просто знищується чинною владою.

«Ну як ви гадаєте в такій ситуації в країні, коли здійснюється такий тиск на незалежну гілку влади, на судову владу в особі вищих судових органів, Конституційний Суд, цілий Окружний адміністративний суд міста Києва, як ви думаєте, мають вчиняти судді? Ось вони і вчиняють так», – сказав парламентарій.

Насамкінець він зазначив, що сьогоднішнє рішення суду – це логічне продовження загальних тенденцій, які є в країні: диктатури, масових зловживань і злочинних дій з боку влади.

Нагадаємо, 20 серпня генеральний прокурор Ірина Венедіктова оголосила про завершення досудового розслідування за звинуваченням Віктора в державній зраді. Тепер лідер ОПЗЖ, який все ще перебуває під домашнім арештом, знайомиться з матеріалами справи, що налічують 67 томів.

31 серпня Віктору Медведчуку було вручено нове клопотання про продовження терміну домашнього арешту ще на 2 місяці, так як, на думку прокурора, політик в процесі ознайомлення може знищити матеріали кримінального провадження. Сьогодні Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання сторони обвинувачення і продовжив запобіжний захід, залишивши Віктора Медведчука під домашнім арештом до 31 жовтня.

Опубліковано: 2 вересня 2021
×
Приєднатися