Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: За наявності політичної волі «великий обмін» можна провести за 5‒7 днів

Якщо буде політична воля на проведення обміну з боку київської влади, повернути сотні людей додому можна буде протягом максимум тижня. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук.

«За 5‒7 днів можна провести "великий обмін", коли будуть звільнені сотні людей із двох сторін (я маю на увазі в Донецьку, в Луганську і в Києві), ‒ зазначив політик. ‒ Але необхідно виконати всі ті формальності, які вимагає кожна із сторін».

За його словами, переговорний процес на тему обміну та звільнення утримуваних осіб не припиняється, однак певні розбіжності поки не дозволяють підвищити результативність такого діалогу.

«Переговори з приводу обміну тривають. Я розмовляв із представниками, які беруть участь у переговорному процесі щодо взаємного звільнення як у Донецьку і Луганську, так і в Києві. І хочу сказати: є певні питання, є проблеми», ‒ поділився з журналістами Медведчук.

Однак, на думку голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», за наявності політичної волі це болюче питання реально вирішити навіть за кілька днів.

«Якщо буде жорстко проявлена чинною владою в Україні політична воля на обмін, то, як говорили представники тієї сторони і, як пам'ятаєте, я неодноразово вказував, його можна провести за 5‒7 днів. А знаючи це питання досконально, можу стверджувати, що масштабний обмін реально провести і протягом декількох днів. Тільки має бути політична воля на це», ‒ переконаний Віктор Медведчук.

Опубліковано: 30 жовтня 2019
×
Приєднатися