Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук привітав кубинців із 95-ю річницею з дня народження Фіделя Кастро

Сьогодні виповнюється 95 років від дня народження великого революціонера і багаторічного лідера Республіки Куба Фіделя Кастро.

З цієї нагоди Першому секретарю ЦК Комуністичної партії Куби, Президенту Республіки Куба Мігелю Діас-Канелю направив вітального листа голова Політради «Опозиційної платформи ‒ За життя» Віктор Медведчук.

У ньому лідер української опозиційної політичної партії наголосив на визначній ролі, яку зіграв Фідель Кастро у світовій історії, ставши без жодного перебільшення однією з найбільш знакових особистостей XX століття.

«Для людей на всій планеті він показав приклад того, як справжні патріоти зважуюються на глибокі соціальні перетворення в ім'я справедливості та інтересів співгромадян, а не заради особистої вигоди або за замовленням зовнішніх ляльководів. Тільки такі перетворення перед обличчям історії мають право називатися революцією», ‒ зазначив Віктор Медведчук.

Він також із вдячністю згадав про ту допомогу, яку Куба під керівництвом легендарного Фіделя однією з перших надала українському народові після страшної Чорнобильської катастрофи, прийнявши на оздоровлення тисячі дітей із постраждалих районів.

Крім того, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» підкреслив, що ОПЗЖ найбільш рішуче і послідовно в українському політикумі засудила те, що чинна українська влада підтримує економічну блокаду Куби, яка суперечить міжнародному праву й елементарній гуманності.

«Шість десятиліть у Вашингтоні не можуть змиритися з непокорою Острова Свободи, вводячи все нові санкції і використовуючи інші методи тиску. Але вони не змогли зламати Фіделя. Впевнені, що не зламають і тих, хто прийняв від нього естафету захисту суверенітету і незалежності Куби», ‒ підкреслив Віктор Медведчук.

Він також висловив упевненість в тому, що для мільйонів українців ім'я Фіделя і сьогодні залишається овіяним легендами символом боротьби за справедливість і людську гідність.

Опубліковано: 13 серпня 2021
×
Приєднатися