Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Переговори з приводу звільнення утримуваних українських громадян ніколи не припинялися

Переговори зі звільнення українських громадян, утримуваних як на території РФ, так і на неконтрольованих територіях Донецька і Луганська, ведуться і ніколи не припинялися. Таку заяву зробив голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук, спілкуючись із пресою після переговорів з головою правління «Газпрому» Олексієм Міллером, що відбулися 7 червня в Санкт-Петербурзі.

«Поки переговори йдуть. Можу запевнити, що такі переговори не припинялися, незважаючи на позицію як старої влади, так і нової влади. Тому що вони у цьому бачать популізм, а ми бачимо реальність. Для нас головне ‒ звільнити людей, повернути їх у родини, додому, до рідних. Це завдання реалізується», ‒ розповів Віктор Медведчук.

Політик також зазначив: щойно стане відома якась більш детальна інформація з цього приводу, її одразу буде оприлюднено у ЗМІ. «Я думаю, щойно у нас буде інформація, ви про це, я маю на увазі ЗМІ, дізнаєтеся першими», ‒ пообіцяв Медведчук.

Нагадаємо, Віктор Медведчук займається обміном утримуваними особами з грудня 2014 року. За його участю було звільнено 485 осіб, серед яких військові та цивільні, зокрема Юрій Солошенко, Геннадій Афанасьєв і Надія Савченко.

Опубліковано: 7 червня 2019
×
Приєднатися