Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Дуже шкода, що нинішня влада намагається знищити свободу слова в Україні

Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук в ефірі програми «Особистий формат» на телеканалі NewsOne заявив, що саме український президент Володимир Зеленський стоїть за тиском на телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK.

За словами народного депутата, є два фактори, два аргументи, які свідчать про причетність Володимира Зеленського до «терору» проти свободи слова в Україні.

«Перше: пан Зеленський у своєму так званому інтерв'ю, коли він там розповідав з приводу партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Медведчука, заявив: "Ми ще перевіримо, як фінансуються канали". Це він про що говорив? Про канал "1+1"? Це він говорив про канали "112 Україна" і NewsOne. А зараз у ВР внесено проект постанови, підписаний фракціями "Слуга народу" і "Голос", про створення слідчої комісії з питань перевірки NewsOne, "112" і ZIK», ‒ зазначив Віктор Медведчук.

Політик також додав, що тиск на вільні демократичні українські телеканали триває ще з часів президентства Порошенка, оскільки того не влаштовував формат подачі інформації телеканалами «112 Україна» і NewsOne.

«У Порошенка були спроби закрити ці канали, тому що вони його не влаштовували як інформаційно-політичні, тому що вони викладали і подавали інформацію в об'єктивному і збалансованому світлі, що не подобалося владі. Сьогодні це продовжується, це продовжується з боку сьогоднішньої влади і пана Зеленського», ‒ резюмував Віктор Медведчук.

Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» впевнений: якщо телеканали закриють, це буде останній цвях у труну, в якій опиниться свобода слова в Україні.

Раніше Віктор Медведчук заявляв, що журналістам необхідно боротися за свободу слова та відстоювати право на подальше мовлення.

Опубліковано: 20 вересня 2019
×
Приєднатися