Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Нова кримінальна справа проти мене – спроба відвернути увагу від офшорного скандалу і економічних, соціальних проблем в країні

Звинувачення у спішно сфабрикованій новій кримінальній справі проти народного депутата України, голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука є спробою влади відвернути увагу громадян від її власних злочинів і зам'яти скандали, пов'язані з офшорами Президента Зеленського і корупційними схемами його оточення. Про це заявив сам опозиційний політик під стінами Печерського районного суду міста Києва, де сьогодні проходить черговий етап судилища над ним – обрання запобіжного заходу через висунуті нові звинувачення.

«Абсолютно зрозуміло, що все, що відбувається сьогодні в країні, пов'язане з тим, аби перебити офшорний скандал, заглушити інформацію про корупцію у вищих ешелонах влади, про корупцію в команді Зеленського. А також відвернути увагу від непосильних житлово-комунальних тарифів, від проблем економічного і соціального характеру, від відсутності миру в країні, – заявив Віктор Медведчук. – Уже готується ухвалення бюджету, який знову виявиться неспроможним для того, щоб розвивати економіку України, тому що вона загнана в глухий кут. Саме тому, щоб відвернути увагу громадян, за кілька днів була сфабрикована, "зліплена" нова кримінальна справа. Власне кажучи, як це було й першого разу».

Політик зазначив також, що на шляху до узурпації влади, встановлення диктатури в країні влада перетнула червоні лінії – дозволила собі безпрецедентно грубо зневажати Основний Закон і порушувати норми чинного законодавства України.

«Влада дійсно перетнула всі червоні лінії. Вона стала на шлях очевидних злочинів щодо норм Конституції та чинного законодавства», – упевнений опозиціонер.

Однак, як зазначив Віктор Медведчук, ні він, ні політсила, яку він представляє, не мають наміру залишати ці процеси без уваги – ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжить боротьбу попри терор і відкриті репресії проти опозиції.

«Боротьба нашої партії, як і моє особисте протистояння незаконним кримінальним переслідуванням і політичним репресіям, буде продовжена. Жодні спроби відвернути увагу громадськості не врятують цю владу від об'єктивної оцінки і від торжества справедливості», – заявив Віктор Медведчук.

Опубліковано: 12 жовтня 2021
×
Приєднатися