Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Попри спроби влади залякати нас, зупинити, ми продовжуватимемо політику, спрямовану на те, щоб принести мир в Україну

Попри незграбні спроби чинної влади фабрикувати кримінальні справи і влаштовувати політичні репресії, «Опозиційна платформа – За життя» продовжуватиме політику, спрямовану на те, щоб принести мир в Україну.

Про це 17 вересня, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради, заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

Зокрема, він зазначив, що, переслідуючи опозицію лише за її бажання досягти миру на Сході України, Зеленський нічим не відрізняється від Порошенка.

«Наскільки мені і нам (я маю на увазі партію «Опозиційна платформа – За життя") відомо, останні зустрічі з керівництвом, депутатами Держдуми і з президентом РФ Путіним стали підставою для порушення чергової кримінальної справи. І наразі з документів, які знаходяться в нашому розпорядженні, в офіційних реєстрах, випливає, що в червні було призначено п'ять експертиз щодо цього питання. Загалом дотепер вже було проведено понад десять експертиз, зараз проводитимуть ще п'ять стосовно того, про що говорили. Я хочу сказати, що у цьому сенсі пан Зеленський і його оточення, керівник СБУ Баканов та інші представники і керівники правоохоронних органів нічим, абсолютно нічим не відрізняються від колишньої влади – Порошенка і його злочинного оточення. Все триває. Намагаються залякати, намагаються зупинити подібні дії», – сказав Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що відповідно до чинного законодавства у Верховній Раді було створено міжфракційне об'єднання для мирного врегулювання на Донбасі, і в діяльності цього об'єднання активну участь взяли також депутати парламентів країн – учасниць «нормандської четвірки».

«Ми ж не просто зустрічалися з представниками Держдуми, а у Верховній Раді України зареєстровано міжфракційне об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція". Це офіційна діяльність міжпарламентського, у цьому випадку депутатського об'єднання. І в січні представники нашої партії та цього об'єднання зустрічалися з депутатами Національних зборів Франції, Сенату Франції. Зустрічалися з депутатами німецького Бундестагу. І наступна зустріч була з депутатами Держдуми. У нардепів, у нашого об'єднання, є всі права і повноваження, відповідно до Конституції та законного статусу народного депутата, проводити такі зустрічі й такі переговори. Жодних повноважень для цього не потрібно», – додав парламентарій.

Однак, схоже, в СБУ не знають українського законодавства і тому відкривають кримінальні справи.

«Але, на жаль, і Конституцію, і закони дуже погано читає СБУ, оскільки там люди переважно професійно не підготовлені, не мають юридичної освіти, а якщо й мають, то навряд чи навчилися читати. І ми для них вкотре доведемо, що читати треба, виконувати Конституцію треба, як і чинне законодавство», – констатував Віктор Медведчук.

Голова Політради «Опозиційної платформи – За життя» запевнив, що він і його колеги й надалі використовуватимуть всі законні способи, щоб наблизити мир на Донбасі.

«Ми плануємо наступні зустрічі. Вони обов'язково будуть, зокрема й із депутатами російської Держдуми. Питання лише в тому, що весь світ сьогодні бореться з пандемією. Є умови карантину, і доводиться їх дотримуватися. Всі інші обмеження, рогатки, які сьогодні ставить влада Зеленського і його донощики в правоохоронних органах, – все це закінчиться для них крахом. Ми продовжуватимемо цю політику, спрямовану на те, щоб принести мир в Україну», – підсумував народний депутат.

Раніше Віктор Медведчук заявив, що Зеленський піариться на «нормандському форматі», щоб приховати свої провали в економіці та соціальній політиці.

Опубліковано: 17 вересня 2020
×
Приєднатися