Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук і наша партія пропонують конкретні рішення наявних проблем, ‒ народний депутат Гнатенко

У своїх зверненнях до Володимира Зеленського голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук не лише порушує питання, які сьогодні турбують усе українське суспільство, а й пропонує конкретні шляхи їх вирішення. Про це в ефірі телеканалу NewsOne розповів народний депутат від «Опозиційної платформи ‒ За життя» Валерій Гнатенко.

Так, за його словами, Зеленський фактично не зміг виконати жодної своєї передвиборчої обіцянки.

«Усі передвиборчі обіцянки, які давалися понад рік тому, на жаль, залишилися невиконаними. І перше, увесь Донбас кричить: "Дайте нам мир!". А економіка, яка вийшла з-під контролю та пішла в хаос? Те саме можна говорити і про тарифи, і про соціальну безпорадність на території України. Усі ці моменти в запитаннях Віктора Медведчука озвучені, однак на них немає відповідей, тому що сьогодні в цих напрямках нічого не зроблено», ‒ зазначив народний депутат.

Водночас політик додав, що Віктор Медведчук не просто критикує владу, а пропонує конкретне рішення проблем.

«І ось те, про що ми говоримо: дослухайтеся до нас, у нас є рішення проблем. Критикувати ‒ це одне. Але, коли ти пропонуєш плани вирішення цих завдань, це вже конструктив», ‒ додав Валерій Гнатенко.

Раніше Віктор Медведчук звернувся до Володимира Зеленського із закликом зробити вибір і визначитися, з ким він ‒ з людьми, які поставили себе над законом, або з громадянами, яких Президент, як гарант дотримання Конституціі, повинен захищати.

«Вам, звичайно, відомо, що навколовладні спекулянти та шахраї, прикриваючись псевдонауковими лозунгами, безкарно грабують країну. Вони видають її зубожіння за прогрес, а розвал економіки ‒  за успішні реформи. З України викачують за кордон мільярди, щоб потім брати мільйони як кредити з цих грошей і, зрозуміло, повертати з відсотками. Ні для кого не секрет, що від таких реформ страждає народ ...» ‒ заявив Віктор Медведчук.

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися