Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Адвокати спростували всі доводи звинувачення на користь продовження домашнього арешту

Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук був готовий до того, що Печерський районний суд міста Києва продовжить йому домашній арешт. Про ймовірність такого рішення свідчило те, що напередодні цей же суд продовжив до 11 листопада терміни досудового розслідування. Про це Віктор Медведчук заявив, спілкуючись з журналістами перед оголошенням судового рішення.

Парламентарій повідомив, що адвокати спростували всі доводи сторони звинувачення на користь продовження домашнього арешту.

«Фактично всі доводи, які були в матеріалах підозри, доводи, які були перераховані в матеріалах про продовження запобіжного заходу, представлених прокуратурою, були повністю спростовані. З урахуванням тих норм кримінального процесу, які регулюють питання і продовження запобіжного заходу, і законності подання до суду для розгляду цього питання, я вважаю, що захист зробив все для того, щоб сьогодні рішення було справедливим», – сказав Медведчук.

Лідер опозиції підкреслив, що він і його захисники й надалі робитимуть все, щоб довести його невинність.

«Як мінімум, я готовий до будь-якого рішення суду, тому що розумію, що це лише черговий етап боротьби з незаконним кримінальним переслідуванням і політичними репресіями. Недаремно слідство і прокуратура зробили все для того, щоб продовжити терміни досудового розслідування до 11 листопада поточного року. Тому боротьба триває, і ми робитимемо все для того, аби спростувати незаконні кримінальні звинувачення, які сьогодні намагається нав'язати й інкримінувати мені влада», – констатував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, 7 липня Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про продовження досудового розслідування у справі голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, якого Офіс генерального прокурора звинувачує в державній зраді. А 8 липня цілий день розглядалося питання про продовження політику запобіжного заходу, але вердикт Печерський райсуд оголосив лише вранці 9 липня: домашній арешт лідера опозиції продовжили ще на два місяці.

Опубліковано: 9 липня 2021
×
Приєднатися