Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Чорний: приниження української влади перед Заходом просто немає меж

Про це написав у своєму блозі народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний, коментуючи обіцянку Зеленського послам G7, що Ситника не буде звільнено, незважаючи на всі рішення судів, в т.ч. Конституційного Суду України про незаконність його перебування на посаді.

«Президент Зеленський, якій знаходиться в елітної Феофанії «на тих же умовах, що й інші пацієнти», за «7800 гривень на день», провів відеоконференцію з послами Великої сімки, де в черговий раз підтвердив, що український суд йому не указ. При цьому сам Ситник тут же поспішив заявити, що «повністю згоден з позицією глави держави і Офісу президента». Те, що ані Конституція, ані закони нашій владі не писані - це не є секрет. Але одна справа, навіть коли т.зв. АТО і розв'язана на Донбасі війна велися врозріз із Законом (адже АТО згідно із законом не передбачає участі регулярної армії!), а інша справа - коли президент просто ігнорує і заявляє, що не виконуватиме рішення конституційного органу!» - підкреслив політик.

Віктор Чорний звернув увагу, що це не єдине порушення Конституції України.

«Ви знаєте, що чинна Конституція України прямо забороняє скорочувати мережу лікувальних установ?! Але хіба авторів «медичної реформи» це зупинило?» - зазначив опозиціонер.

За словами народного депутата, навіть в період пандемії, влада ставить в пріоритет не порятунок життя людей, а збереження посади чиновнику.

«Україною сьогодні правлять G7! Якщо вже посол США, як ви пам'ятаєте, викликав до себе міністра Степанова і офіційно заявив, що Україна не буде закуповувати російську вакцину - просто сказав, що не буде і все! Як відрізав! Купимо американську - коли буде. Сьогодні, як відомо, Угорщина завезла зразки російської вакцини «Супутник-5» і веде переговори про її виробництво в країні. Вони хочуть врятувати людей! А Зеленський - лише хоче врятувати Ситника!» - підсумував Віктор Чорний.

Опубліковано: 20 листопада 2020
×
Приєднатися