Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Віктор Чорний: Привіт сябрам від Верховної Ради!

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний прокоментував у своєму блозі на сайті «Кореспондент» прийняття 15 вересня 2020 року Верховною Радою України заяви щодо подій в Білорусі.

«У семи абзацах наш законодавчий орган, на жаль, ще на градус охолодив наші, до недавнього дуже теплі стосунки, з братньою Білоруссю. В хронології прийнята заява ВР звучить так: спочатку два рази вона «вважає», потім «засудила», потім «вимагає», потім «засуджує і вимагає», «рішуче відкидає» і наприкінці, як водиться, «закликала» і «пропонує», - зазначив депутат.

«Голосувало наша славна соросіна більшість, куди крім традиційних 151 «слуги» (інші, як відомо із заяви Зеленського – це «мікроби» і «бактерії»), увійшли 25 «європейських солідаристів», 17 «Голосів», 15 соратників ЮВТ, 6 «За майбутнє», 7 із «Довіри» та 7 позафракційних на чолі зі спікером Ради і його першим заступником», - уточнив Віктор Чорний.

«Фракція ОП-ЗЖ, вважає, що наш законодавчий орган, замість того, щоб «вказувати, засуджувати і закликати» інших, міг би допомогти розібратися з винуватцями кривавих подій 2014 року, а не втручатися у внутрішні справи суверенної Білорусі. Або зайнятися, нарешті, соціальним захистом громадян, які в умовах страшної кризи і зростання організованого казнокрадства в Україні, змушені виживати вже в буквальному сенсі цього слова», - резюмував народний депутат.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися