Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Чорний: Чому для Банкової геополітика важливіша, ніж життя і здоров'я українців?

«Не секрет, що Україна протягом останніх місяців за темпами поширення коронавірусу є одним із світових лідерів», – пише у своєму блозі на сайті «Кореспондент» народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний.

При цьому навіть немає сумніву, що реальна статистика набагато сумніша, переконаний опозиційний політик.

«Тільки щоденна кількість хворих медиків давно вже обчислюється сотнями (!) – це яскравий приклад того, як наш МОЗ «організував» їхній захист. За останній тиждень на чверть побільшало виявлених в Україні випадків зараження коронавірусів. Як би нас не намагалися переконати, що в країні йде обіцяна масова вакцинація, – насправді навіть невідомо, коли вона почнеться. епопеї із закупівлі вакцин. Кінця-краю не видно епопеї із закупівлі вакцин. Триває незрозуміла метушня навколо вже оплаченої китайської Sinovac, про покупку майже два мільйони доз якої заявляли ще у грудні», - підкреслив народний депутат.

Зі слів Віктора Чорного, навіть показове щеплення президента Зеленського, який перехворів на коронавірус,  індійською вакциною CoviShield не збільшиться число охочих вакцинуватися.

«Хтось навіть припустив, що показове щеплення президента, було, м'яко кажучи, постановочним. В усякому разі, кількість медиків, які хотіли б зробити щеплення цією вакциною, явно не збільшилася. Напередодні посол України в Ізраїлі поскаржився, що угода про взаємне визнання паспортів вакцинації зривається, оскільки Ізраїль не визнав індійський препарат», – звернув увагу опозиціонер.

На цьому вельми сумному тлі говорити, як українська влада «мужньо відстояла загрозу вторгнення» російської вакцини «Супутник V», просто нема сенсу, вважає парламентар.

«Новини про те, що російську вакцину визнали і застосовують вже 45 країн, у т.ч. члени ЄС, що Євросоюз почав процедуру її реєстрації, а Італія підписала угоду для виробництва у себе, тільки підтверджують думку, що для мешканців Банкової геополітика набагато важливіша, ніж життя і здоров'я українців», – зазначив політик.

Віктор Чорний не сумнівається, що «для наших правителів пандемія – це тільки привід для великої геополітики».

«Я думаю, що й ідея «санкцій» проти Віктора Медведчука зародилася саме після того, як він домовився з російською владою про постачання і навіть виробництві в Україні «Супутника V ». Банкова явно побачила загрозу для свого існування», – підсумував депутат.

Опубліковано: 9 березня 2021
×
Приєднатися