Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Чорний: Для нашої влади обмін полоненими – це цинічна політична гра

Влада не зацікавлена ​​у звільненні з полону українських громадян, для неї власний піар важливіший, ніж життя співгромадян. Так прокоментував заяву президента про можливий обмін полоненими у разі проведення нової нормандської зустрічі народний депутат від ОП-ЗЖ Віктор Чорний.

За словами парламентаря, нинішня влада тільки на публіку горює про долю полонених.

«Згадайте, як взимку з ОРДЛО пропонували просто передати Україні чотирьох утримуваних там жінок і як влада категорично відмовилася, оскільки їм «заважало» посередництво Віктора Медведчука, проти якого вже планувалися репресії. Всі знають, що завдяки главі Політради ОП-ЗЖ більше тисячі українських громадян були успішно повернуті в Україну», - підкреслив нардеп.

На думку Чорного, президент категорично відмовляється приймати будь-які реальні зусилля для звільнення утримуваних громадян.

«Зате глава держави може у Білому домі демонструвати списки 450 (!) людей, закликаючи США надати посередництво. Дешевий піар», – підкреслив Віктор Чорний.

Політик вважає, що Володимир Зеленський прив'язує обмін до нормандської зустрічі тільки тому, що перспективи її проведення туманні.

«Перша й остання нормандська зустріч, у якій брав участь нинішній президент, відбулася майже два роки тому. І не секрет, що всі зобов'язання, під якими Володимир Зеленський поставив свій підпис, так і залишилися на папері», – зауважив політик.

«А тим часом люди, які роками чекають звільнення і яких Зеленський обіцяв визволити, як тільки прийде до влади, вже просто втрачають будь-яку надію», – підсумував Віктор Чорний.

 

Опубліковано: 11 вересня 2021
×
Приєднатися