Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Чорний: Заява Зеленського з приводу обміну Медведчука ‒ це кричуще порушення Конституції

Президент є гарантом дотримання Конституції України, це закріплено в Основному Законі країни. А отже, глава держави насамперед повинен сам дотримуватися Конституції, він не має права її порушувати. Однак заява Президента Зеленського про можливий обмін голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука ‒ це не що інше, як кричуще порушення Конституції України. На це вказав народний депутат від ОПЗЖ Віктор Чорний, коментуючи цю заяву Володимира Зеленського щодо Віктора Медведчука.

«Що стосується заяви Зеленського з приводу обміну Медведчука, то я не знаю, як її сприймати. Президент повинен бути гарантом Конституції, він не може її порушувати. А ця заява ‒ кричуще порушення Конституції України», ‒ зауважив нардеп.

Він також підкреслив, що такими заявами Президент порушує і принцип презумпції невинуватості, адже до винесення рішення суду ніхто не може стверджувати, що людина у чомусь винна.

«Віктор Володимирович Медведчук перебуває сьогодні під домашнім арештом, але вироку в справі немає, ніхто не знає, яким буде результат цього кримінального провадження. А Президент такими діями лише показує своє ставлення до українців», ‒ констатував Віктор Чорний.

Опубліковано: 21 жовтня 2021
×
Приєднатися