Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Віктор Чорний: Опитування від президента – черговий піар-хід партії влади

Опитування, запропоноване президентом напередодні виборів до місцевих органів влади, - це черговий піар-хід партії влади, який не має ні законних підстав, ані будь-якої сили. Схоже, що президент знову опинився в «Епіцентрі» подій. Про це у своєму блозі на сайті «Кореспондент» написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний.

«Наш непогрішний президент розповів про останні пункти ініційованого ним "опитування", яке фінансується якимись "меценатами". Але ... якщо це рекламна акція, мета якої – порятунок падаючого рейтингу, то вона вже містить явну корупційну складову», – зазначив Віктор Чорний.

«Якщо Зеленський вирішив провести піар-акцію у день виборів за рахунок "меценатів", то він просто зобов'язаний стати клієнтом НАБУ та Антикорупційного суду. Нехай там розповість, від кого конкретно і скільки було отримано ... Хочу подивитися, як мої антикорупційні колеги у парламенті оцінять такі масштабні ініціативи свого лідера. А раз уже так відкрито замаячили "меценати", треба ретельно перевірити й інші ініціативи нашого гаранта. Можливо, це допоможе дізнатися їхні імена», – підкреслив опозиційний політик.

Опубліковано: 16 жовтня 2020
×
Приєднатися