Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Чорний: Як тільки земля стане приватною власністю, ми втратимо Україну

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний прокоментував журналістам у Верховній Раді основні питання парламентського порядку денного.

Зокрема, відповідаючи на питання про відкриття ринку землі, політик сказав:

«Як використовувати землю, повинні вирішувати люди. Сьогодні єдине, що об'єднує український народ, – це наша земля, про яку ми домовилися, що користуємося нею разом. Як тільки земля стане приватною власністю, ми втратимо Україну».

Також народному депутату було поставлено питання про опозиційний законопроект щодо зниження ціни на газ, який не був прийнятий.

«Проглядається закономірність, що законопроекти, які пропонує ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ, більшість провалює. Але це програмні пункти, з якими ми йшли на вибори, - зупинити війну, зменшити тарифи і перезапустити економіку України через відновлення традиційних економічних зв'язків. Законопроект про ціну на газ, внесений нами, важливий у контексті зниження тарифів. Але більшість його не підтримала, хоча газ, як і земля, це суспільна власність, і неправильно, коли на українцях заробляють. Однак комусь хочеться заробити», – пояснив Чорний.

Опубліковано: 31 жовтня 2019
×
Приєднатися