Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Відео зустрічі Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука з Карпюком: Микола, у нас із тобою непочатий край роботи!

З'явилося відео зустрічі лідерів політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука з українським політв'язнем Миколою Карпюком у московському СІЗО «Лефортове». 

Як відомо, цей візит до Москви здійснювався на прохання родичів ув'язнених у Росії українців і для того, аби наблизити момент обміну. 

Вадим Рабинович і Віктор Медведчук передали політв'язням привіти від родичів, українське сало й український хліб.

«Сьогодні у мене нічого не відібрали. Це не просто сало, це з Полтави підкопчене у справжньому сіні українському, подивися, яке», – розповів Рабінович, передаючи сало Карпюку. 

Карпюк зазначив – щоб з'їсти це сало, знадобиться рік, на що політики відповіли, що немає у нього року тут, і порадили поділитися з іншими ув'язненими. 

У свою чергу Медведчук повідомив Карпюку, що вже час відбудовувати країну. 

«Микола, у нас непочатий край роботи... нова влада прийшла, почала працювати в цьому напрямку (над процесом обміну – ред.). Стара влада не була зацікавлена в цьому. А ось нова влада багато робить уже зараз. У першу чергу чекаємо на позитивний результат – нова влада намагається відновити хоч якісь відносини із Росією. І якби Порошенко погоджувався на ті обміни, які пропонувалися йому, ці обміни відбулися б набагато раніше», – зазначив Віктор Медведчук. 

Вадим Рабінович додав, що вдома у Миколи Карпюка все гаразд. «Вдома у тебе все у порядку, дружина, діти – всі на тебе чекають... Одужувати потрібно, потрібно приходити то тями, і разом будуватимемо справжню країну. Ти реальна людина, ти патріот, багато пережив...», – зазначив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Опубліковано: 1 вересня 2019
×
Приєднатися