Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Повернемо Україні справжню незалежність!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ вітає всіх громадян України з Днем Незалежності!

Здобуття незалежності та становлення держави стало найважливішою віхою в історії українського народу. Ми отримали можливість жити за власними правилами, будувати свою державу і визначати вектор її розвитку. Незалежність дала нам права і свободи, про які століттями мріяв український народ.

Неоціненним є внесок кожного покоління у розбудову незалежної української держави. Сьогодні ми бачимо, як Україна втрачає свою незалежність. Все сильнішим стає зовнішнє управління, все менше прав і свобод у громадян. Сьомий рік триває збройний конфлікт на Донбасі. Україна втрачає території та людей. Авантюристи від політики розколюють суспільство за мовною, релігійною та національною ознаками. Над країною нависла реальна загроза втрати суверенітету, знищення демократії та встановлення диктатури.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ відновить справжню незалежність України. Ми зробимо все, щоб повернути мир в нашу країну. Ми прекрасно розуміємо, що справжня незалежність неможлива без сильної та розвиненої економіки. А для цього необхідно скинути ярмо зовнішніх боргів, зберегти національні багатства і підтримати вітчизняних виробників.

Відновлення незалежності — це повернення до цінностей, закріплених у Декларації про державний суверенітет України. Забезпечення громадянських, політичних, соціальних і культурних прав усіх українських громадян. Повернення до позаблокової політики — а це нейтральний статус і розвиток взаємовигідних економічних відносин з іншими державами.

Ми виступаємо за повну зміну внутрішньої та зовнішньої політики. Ми реалізуємо Мирний і Антикризовий план та повернемо Україні надію і віру в майбутнє.

Для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ незалежність — це насамперед відповідальність. Відповідальність за країну і людей, за мир і добробут, за можливість нормально жити і пишатися Україною. Разом ми цього обов'язково доб'ємося! Український народ буде жити в успішній, незалежній і мирній державі!

Опубліковано: 24 серпня 2020
×
Приєднатися