Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Провідний європейський адвокат Бертран Мельмендьє приєднався до команди правового захисту голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука

Провідний європейський адвокат, доктор юридичних наук Бертран Мельмендьє приєднався до команди, яка здійснює правовий захист голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, народного депутата України Віктора Медведчука. Про це Бертран Мельмендьє заявив на прес-конференції.

Він повідомив, що підписав договір про правовий захист українського опозиційного політика Віктора Медведчука і розповів, чим саме займатиметься.

«Звичайно, я поважаю суверенітет України і ту справедливість, яка має бути, тому ми не глибоко і докладно заглиблюватимемося в деталі процедури, але, безумовно, я мобільно відстежуватиму, як дотримуються букви закону і права в Україні», – заявив Бертран Мельмендьє.

Також провідний європейський адвокат дав свою оцінку подіям, що відбуваються навколо Віктора Медведчука та в Україні загалом.

«Те, що ми зараз бачимо, – це авторитарний тоталітаризм, який ми спостерігаємо в політичній системі України. Це нас турбує. Ми вивчатимемо, наскільки доцільним є кримінальне провадження, розпочате проти Медведчука, і наскільки це все відповідає ЄС та букві європейського закону. Ми також співпрацюватимемо з громадськими організаціями та представлятимемо Медведчука на європейській арені, зокрема в Європейському суді з прав людини. Як ви знаєте, Україна ратифікувала Європейську конвенцію з прав людини, зокрема статтю 14, і тому, звісно, ​​країна має дотриматися того, що вона підписала. На жаль, ми зараз спостерігаємо протилежне. Саме важливість ЄС дуже потрібна зараз тут. ЄС не може карати Росію через справу Навальної й водночас не бачити, що відбувається з паном Медведчуком. Ми також співпрацюємо з колегами зі Сполученого Королівства та Америки для того, щоб детальніше вивчити цю справу. Наша мета – глибше вивчити ситуацію за допомогою європейських фахівців, щоб зрозуміти, чи справді відбувається порушення прав в Україні», – зазначив Бертран Мельмендьє.

Як відомо, Бертран Мельмендьє – доктор юридичних наук. Він вивчав право, медицину та філософію в Ліоні, Женеві й Берліні та 2000 року захистив докторську дисертацію в галузі історії публічного права. Після тривалого періоду дослідницької та навчальної роботи в Інституті політології, державного та адміністративного права вільного університету Берліна (проф. д-р Граф фон Песталоцца) 1997 року отримав статус адвоката та 2002-го заснував власне адвокатське бюро.

Опубліковано: 11 листопада 2021
×
Приєднатися