Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Василь Німченко: Пропозиція Зеленського обміняти Медведчука, по суті, є торгівлею людьми

Спроба Президента України Володимира Зеленського запропонувати Російській Федерації обміняти голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, по суті, є торгівлею людьми і вкотре підтверджує правовий нігілізм чинної української влади. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Василь Німченко в ефірі телеканалу «Перший незалежний».

Парламентарій підкреслив, що подібними висловлюваннями Президент, який має бути гарантом дотримання прав і свобод людини, закріплених у Конституції України, насправді порушує їх.

«По суті, йдеться про торгівлю людьми, причому з вуст гаранта Конституції, який повинен забезпечувати дотримання прав і свобод громадян, ось що страшно. Це говорить про найвищий цинізм правового нігілізму, який процвітає у нас», ‒ прокоментував Німченко заяву Зеленського.

Також нардеп зазначив, що ототожнювати Медведчука з полоненими ‒ це абсурд.

«Ці заяви з боку Президента, тим паче щодо Медведчука Віктора Володимировича, громадянська позиція якого відома і Європі, і далі... Такі ось дії з боку Президента вказують на те, що у нас правової держави як такої сьогодні не існує. І коли ми її побудуємо ‒ не знаю. І чи побудуємо за такого управління або правління. Ототожнювати Медведчука з полоненими ‒ це абсурд», ‒ упевнений Німченко.

Наостанок він додав, що, згідно з Конституцією України, наявність у діях Президента ознак правопорушення кримінального характеру є підставою для імпічменту, а за торгівлю людьми в Україні передбачена кримінальна відповідальність.

Опубліковано: 18 жовтня 2021
×
Приєднатися