Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Василь Німченко про той галас, який зчинили підконтрольні Порошенку медіа через підозру йому: А де були ЗМІ п'ятого Президента, коли аналогічні незаконні звинувачення висували Віктору Медведчуку?

Справа екс-президента Петра Порошенка – це та політична подія, до якої прикута увага всіх медіа, підконтрольних лідеру «Європейської солідарності». Наразі всі вони заговорили про те, що підозра Порошенку – це кінець Революції гідності. Але чому тоді всі мовчали, коли ті самі незаконні звинувачення висували лідеру реальної опозиції – голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку? Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Василь Німченко в ефірі телеканалу UkrLive.

Парламентарій нагадав, що репресії проти Віктора Медведчука розпочалися ще у лютому 2021 року.

«У січні та лютому 2021 року розкрутили маховик репресій і політичного переслідування щодо Віктора Медведчука. Ви бачите, до чого це велося і чого все ведеться. Зрозуміло, про що йдеться, все на поверхні. Мені дуже шкода нашої країни, нашої Конституції», – зазначив Німченко.

Він наголосив, що про справу Порошенка зараз говорять виключно підконтрольні йому ЗМІ та політики, які мовчали, коли такі самі звинувачення висувалися Віктору Медведчуку.

«Справа Порошенка – це та основна політична подія, навколо якої крутиться весь медійний простір, підконтрольний Порошенку. Заговорили про те, що це кінець Революції гідності. А де ж ви були, коли за тими самими незаконними звинуваченнями притягалися до відповідальності реальна опозиція та її лідер Віктор Медведчук? Тут можна говорити навіть не про аналогію, а про ідентичність звинувачень. І десь уже видно, образно кажучи, "вуха" Президента, його провини, яку хочуть розподілити на інших. Думаю, їм це не вдасться. Такої ганьби світ не бачив», – зауважив Василь Німченко.

І додав, що Україна зможе вийти з глухого кута, в якому опинилася, лише після законної зміни влади або якщо влада сама зрозуміє, що не може належним чином керувати державою.

Опубліковано: 14 січня 2022
×
Приєднатися