Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Василь Німченко: Виборці Віктора Медведчука не розуміють, чому депутати зазнають репресій за свої політичні погляди

Люди, котрі сьогодні прийшли до Верховної Ради України на акцію протесту (а на мітинг під парламентом зібралися понад 6 тисяч осіб), вимагають від влади відповіді, на якій підставі тримають під домашнім арештом голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука. Про це, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради, заявив народний депутат від ОПЗЖ Василь Німченко.

Парламентарій підкреслив, що виборці, які віддали свої голоси за партію і яких майже два мільйони, обурені тим, що лідер опозиції не має змоги представляти їхні інтереси в парламенті.

«Він представляє виборців. Він позбавлений можливості виконувати волевиявлення представників народу, а їх – 1 мільйон 800 тисяч осіб, які підтримали його ідеологію народовладдя, ідеологію рівності, ідеологію відновлення промислового потенціалу нашої країни. У чому не правий Віктор Медведчук, який показав, де крадуть гроші і чому злетіли до небес тарифи? Звичайно ж, він неугодний владі, звичайно ж, влада не сприймає справедливі вимоги від Віктора Володимировича. Ось чому його ізолювали», – сказав Німченко, додавши, що люди обурені тим, що в Україні депутати зазнають репресій за свої політичні погляди.

Крім того, народний депутат висловився щодо порядку денного сьогоднішнього засідання Верховної Ради.

Зокрема, він зазначив, що законопроект про олігархів, який збираються розглядати депутати, спрямований для вивчення Венеціанській комісії і не готовий до розгляду. Що стосується законопроекту про зміни податкової системи, який також внесений до порядку денного, то, на думку Німченка, він істотно знизить поповнення державного бюджету завдяки податкам.

Насамкінець парламентарій нагадав, що ОПЗЖ не підтримує відставку спікера парламенту Дмитра Разумкова, вважаючи розгляд цього питання за відсутності голови ВР неконституційним, неетичним і аморальним.

Опубліковано: 23 вересня 2021
×
Приєднатися