Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Василь Німченко: Якщо не буде повного «перезавантаження» влади, Україна повторить долю Афганістану

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вказала на те, що деякі норми законопроекту про олігархів порушують права людини, відповідно цей законопроект не вписується в конституційне регулювання. Про це сказав народний депутат України від партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Василь Німченко, спілкуючись із журналістами біля будівлі парламенту, який вчора відновив свою роботу після канікул.

Парламентарій підкреслив, що дії влади на чолі з Президентом Володимиром Зеленським, які суперечать Конституції, приведуть Україну до диктатури.

«Влада в Україні на чолі із Президентом давно діє у неконституційний спосіб. Те, що хтось хоче переглянути Конституцію під конкретну персоналію, говорить про слабкість влади і про те, що у нас наближається введення диктаторської системи управління, диктаторського режиму», ‒ зазначив Німченко.

Народний депутат вважає, що зауваження омбудсмена Людмили Денісової щодо проекту деолігархічного закону абсолютно резонні.

«Пані Денисова працює за дорученням Верховної Ради. Вона ставить дуже правильні питання, що народні депутати повинні думати, вони не відають, що творять. Вона правильно вказує на конкретні норми цього законопроекту, який не вписується в режим конституційного регулювання», ‒ упевнений парламентарій.

Наостанок Василь Німченко наголосив на тому, що Україні потрібне повне «перезавантаження» влади, якщо ми не хочемо, щоб наша країна повторила долю Афганістану.

«Після того як було ухвалене рішення зупинити діяльність Конституційного Суду, у нас Конституція не захищена. У нас написали в Конституції, що ми йдемо до НАТО. Що народ скаже з цього приводу? Вони чекають, щоб було як в Афганістані? Там теж кричали, що принесли демократію, ось вам і демократія. У нас час вимагає змін. Зміни мають бути, і парламент, і Президента треба міняти, адже країна не знає, куди йде. У нас кожен працює на себе, кожен шукає шелест купюр», ‒ констатував народний депутат.

 

Опубліковано: 8 вересня 2021
×
Приєднатися