Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Валерій Гнатенко: У Дружківці триває реалізація інфраструктурних проектів

У Дружківці на Донеччині народний депутат від ОПОЗИЦIЙНОÏ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко перевірив хід виконання реконструкції на важливих інфраструктурних об'єктах міста.

"За весь час військового конфлікту на Донбасі до Дружковки переїхало жити понад 11 тисяч переселенців. Найгострішою проблемою для цих людей є відсутність власного житла. Тому ще в 2018 році ми почали вести активні переговори з міжнародними донорами, щоб залучити європейські гранти для вирішення цього питання. Нам вдалося укласти договір з Європейським інвестиційним банком, який виділив близько 60 млн гривень для реконструкції в Дружківці занедбаних будівель", – розповів Валерій Гнатенко.

За його словами, за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку вдалося запустити реалізацію відразу трьох інфраструктурних проектів: п'ятого поверху будинку № 34-а і будинку №36 по бульвару Машинобудівників, а також будинку № 15 по вулиці Космонавтів.

"У серпні цього року спільними зусиллями з міським головою Володимиром Григоренком, обраним від ОП-ЗЖ, нам вдалося добитися від Кабінету міністрів України виділення субвенції в розмірі 20 млн гривень на реконструкцію гуртожитку по вул. Машинобудівників, 36. Сьогодні ми побували на цьому об'єкті і проінспектували хід виконання будівельних робіт, які здійснює харківська компанія «Моноліт-центр». Беручи участь в реалізації цих проектів, Дружківська громада отримує подвійний позитивний ефект – по-перше, люди, які приїхали з непідконтрольних територій, забезпечуються бажаними квадратними метрами, і це значить, що місто отримає потрібних для соціальної інфраструктури фахівців. По-друге, частково відновлюється міська інфраструктура", – резюмував парламентарій.

Нардеп Валерій Гнатенко також висловив упевненість, що вже навесні 2022 року перші сім'ї переселенців зможуть відсвяткувати новосілля.

Опубліковано: 13 жовтня 2021
×
Приєднатися