Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Валерій Гнатенко: Ми застосуємо усі важелі для поліпшення умов життя військових на Донбасі

У Дружківці Донецької області у військових досі не вирішена проблема з житлом. Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко докладає всіх зусиль, щоб терміново поліпшити житлові умови військовослужбовців. 

«10 вересня відбулося засідання робочої групи, яка працює над питаннями будівництва (придбання) житла для військовослужбовців Збройних сил України, інших військових і правоохоронних формувань. Розглядалося дуже важливе питання для Дружківки – міста з мого округу. У місті є будівля гуртожитку, що потребує капітального ремонту. Ще у 2015 році його було передано на баланс Міноборони, щоб дислоковані у місті військовослужбовці могли розквартируватися тут після ремонту», – заявив парламентар.

Однак, за його словами, капремонт досі не виконаний, бо представники Міноборони стверджують, що не потребують 5-поверхової будівлі, оскільки житло необхідно лише чотирьом сім'ям військових.

«У членів робочої групи виникло закономірне питання: наскільки ця інформація правдива і чи не виявиться, що за фактом військові живуть у бараках, а гуртожиток, який можна було відремонтувати, не використовується. Необхідно чітко розуміти, в яких умовах проживають військовослужбовці у Дружківці та їхні сім'ї. Мене вкрай турбує ця ситуація, адже будівля розташована майже у центрі, вона руйнується, а в місті є військова частина. Як народний депутат я докладу всіх зусиль,  для вирішення цієї ситуації і поліпшення життя людей на окрузі, зокрема і військових», – підкреслив Валерій Гнатенко.

 

Опубліковано: 10 вересня 2021
×
Приєднатися