Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Валерій Гнатенко: Підтримавши Постанову про реконструкцію Другого Донецького водогону, парламент прийняв важливе гуманітарне рішення

Про це у коментарі журналістам 16 вересня заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко, коментуючи прийняття 312 голосами проекту Постанови №3835 «Про звернення до Кабінету міністрів України щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням».

«Це дуже важливе рішення для більш 600 тис. жителів Донбасу, які через майже 100-відсоткову зношеність Другого Донецького водогону тижнями сидять без води. Така ситуація особливо небезпечна у розпал епідемії коронавірусу, коли населення має приділяти особливу увагу особистій гігієні», – сказав народний депутат.

Валерій Гнатенко підкреслив: парламент майже одноголосно прийняв не політичне, а важливе гуманітарне рішення.

«Проект Постанови №3835 депутати з різних фракцій підтримали майже одноголосно. Далі справа за Кабміном, який повинен закласти у проект держбюджету на 2021 рік кошти, необхідні для відновлення найбільш зношеної та аварійної частини Донецького водогону. Це не вся сума, необхідна для його капітального ремонту, але вона дозволить запобігти 90% аварій», – підкреслив парламентар.

Народні депутати від ОППОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ неодноразово ставили на рівні парламенту та уряду питання фінансування з держбюджету капітального ремонту та реконструкції об'єктів Другого Донецького водогону.

Команда ОППОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Донецької області організувала і провела форум «Вода  Донбасу», на якому була розроблена і передана уряду дорожня карта з чітко прописаними кроками, необхідними для вирішення питання з безперебійним забезпеченням водою населених пунктів Донецької області.

 

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися