Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Віншель: Ми не будемо мовчати, в той час як вандали оскверняють Братську могилу загиблих воїнів у Кривому Розі, а влада нічого не робить

Про це заявив опозиціонер Вадим Віншель, коментуючи недавні факти вандалізму в Довгинцівському районі Кривого Рогу.

«Ми покладаємо квіти до Братської могили в парку Залізничників, проводимо там мітинги-реквієми під час пам’ятних дат, відзначаємо день звільнення Кривого Рогу від фашистських загарбників і головне свято – День Великої Перемоги. Тепер на меморіальному комплексі відламане облицювання. Вандали відірвали плитку на Братській могилі воїнів, які полягли у Великій Вітчизняній війні, розламали на дрібні частини і розкидали по скверу. Чи знайдуть тих, хто зробив таке з меморіальним комплексом – велике питання», – зазначив він.

Вадим Віншель нагадав про ще один факт наруги над пам'яттю про Велику Перемогу. Акт вандалізму також стався в одному з парків Довгинцівського району.

«Невідомі обмалювали пам'ятник воїнам-водіям «Катюша», які загинули у Великій Вітчизняній війні. На постаменті видряпали імена і нецензурні слова. Винних так і не знайшли. Так, швидше за все, буде і цього разу», – впевнений опозиціонер.

«Зрозуміло одне – в Україні необхідно зупинити політику переписування історії, припинити знецінювати наше минуле і применшувати подвиги наших героїв. У 1941-45 рр. криворіжці воювали за свободу нашої Батьківщини і всієї Європи. Багато хто з них знайшли останній спочинок далеко від Кривого Рогу в таких же братських могилах, як у парку Залізничників. І сьогодні наш обов’язок – берегти пам'ять про полеглих воїнів і добиватися справедливого покарання для кожного, хто посміє організовувати шабаші на їхніх могилах», – наголосив Вадим Віншель.

Опубліковано: 25 липня 2020
×
Приєднатися