Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Столар очолив київську організацію партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

На партійній конференції 16 грудня делегати прийняли низку важливих рішень і презентували нові проекти для допомоги киянам. Учасники з'їзду проголосували за призначення народного депутата Вадима Столара головою київської організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

«Наше завдання – донести основні партійні цінності, "зшити" країну, повернути мир і єдність, протистояти політиці тарифного і соціального геноциду. Для цього недостатньо роздати кілька агітаційних буклетів і газет перед виборами. Тому сьогодні я звертаюся до наших міських партійців: я не хочу, щоб ви просиділи в офісах до дня таких важливих для нас виборів. Ми повинні виходити на вулиці і починати реальну ідеологічну роботу у кожному дворі нашого міста», – зазначив новий голова київської парторганізації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» Вадим Столар.

Київська організація вже відкрила дві партійні приймальні — на Срібнокільській, 1, і на Малиновського, 4-В. І найближчим часом планує відкрити перший у місті соціальний центр ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, де будуть реалізовуватися такі проекти та активності:

для ефективного контролю за роботою місцевої влади стартує проект «Народний контроль», у рамках якого будуть виявлені найбільш критичні проблеми киян, а владу змусить на них реагувати;

проект «Університет третього віку» допоможе тисячам людей з пенсійними посвідченнями отримати можливість вивчати іноземні мови, освоювати комп'ютер, вчитися вихованню онуків у нових реаліях;

у рамках проекту «Здоров'я» ми зможемо надавати безкоштовні медичні послуги – вимірювати тиск, рівень глюкози і т.ін.;

у рамках унікального проекту роботи з молоддю Street Workout почнуть функціонувати Академії Street Workout, де кожен підліток зможе щодня зміцнювати дух і тіло.

Також у планах київської організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» надавати допомогу переселенцям, молодим сім'ям та дітям.

«Саме так ми зможемо знайти і виховати реальних однодумців, показавши, що тільки наша партія пам'ятає про них, дає захист, надію і впевненість у завтрашньому дні. Саме так ми зможемо побудувати реальну ідеологічно вмотивовану партійну систему у Києві і показати гідний результат на місцевих виборах-2020», – резюмував Вадим Столар.

Опубліковано: 16 грудня 2019
×
Приєднатися