Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадима Шкарівського обрано першим заступником голови Одеської облради

У середу, 21 серпня, на позачерговій сесії Одеської обласної ради голову фракції опозиціонерів Вадима Шкарівського було обрано першим заступником голови облради. Вадим Шкарівський отримав 53 голоси «за», один депутат проголосував «проти».

Новообраний перший заступник голови облради подякував колегам за довіру і підтримку, пообіцявши докласти максимум зусиль для ефективної і плідної роботи ради, для блага людей.

«Я готовий взяти на себе відповідальність. Обіцяю, що за той вибір, який ви сьогодні зробили, вам не буде соромно. Якщо вам стане соромно – я готовий зібратися і піти. Жодної хвилини я не буду триматися за своє крісло», – підкреслив Вадим Шкарівський.

Обрання Вадима Шкарівського на пост першого заступника голови Одеської облради прокоментував народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«Те, що представник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ сьогодні увійшов до президії облради – це дуже важливо. Вадим Шкарівський був останнім часом одним з лідерів нашої політсили в облраді, і я дуже радий, що його кандидатура знайшла підтримку серед депутатів інших фракцій. Це говорить про те, що політична карта країни змінюється», – сказав Микола Скорик.

Він зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, одна з провідних політсил країни і області, свою мету бачить в тому, щоб захищати інтереси своїх виборців.

«Люди оцінили те, що ми не порушуємо передвиборчі обіцянки, вони довіряють нашій політичній силі, і наше завдання – не підвести і виправдати їхню довіру», – підкреслив Микола Скорик.

Опубліковано: 21 серпня 2019
×
Приєднатися