Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «Зелена» влада створює з України якісь «Нью-Васюки»

Дії нинішньої влади нагадують сюжет із книги «12 стільців» – вона намагається збудувати з України «Нью-Васюки».

Так, народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Україна з Тиграном Мартиросяном» прокоментував реакцію та дії влади на будівництво «Північного потоку-2» та в цілому економічні взаємини, які вибудовує Україну зі своїми партнерами.

«Давайте згадаємо, як розвивалися події навколо газу між Україною та Росією. Ми – делегація партії «Опозиційна платформа – За життя» в особі Віктора Медведчука, Вадима Рабіновича та Юрія Бойка – їздили з візитом до Москви, де з представниками «Газпрому» було досягнуто таких домовленостей: ціна на газ для України – 175 дол. за кубометр , наша газотранспортна система продовжить працювати – її не заблокують. Але що сталося далі? Що зробила влада у Києві? Вона порушила кримінальні справи проти нас та наших соратників», – нагадав політик.

Вадим Рабінович звернув увагу, що завдяки цим домовленостям у платіжках в українців «тарифи на газ були б на один нуль менші».

«Люди, тарифи на газ були б менше вдесятеро! І особисто я думаю, що з цим правоохоронці ще розбиратимуться, але не зараз – потім», – упевнений народний депутат.

Згадав співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» й амбітні плани пустити «Шовковий шлях» через Україну.

«На етапі його проектування ми – Україна – фігурували у всіх можливих схемах, Китай був готовий вкласти щонайменше 7 млрд дол. Що ми маємо сьогодні? Ні, Китай не відмовився від грандіозного інфраструктурного проекту, тільки України в ньому немає, «Шовковий шлях» проходитиме за межами нашої країни!» – обурився Вадим Рабінович.

«Ці бездарні управлінці у владі довели до того, що китайці, минаючи Україну, вибудовують грандіозний інфраструктурний проект, росіяни, знову ж таки, в обхід України, проклали ще одну гілку газопроводу. А українці нічого не робили, а тільки говорили, мовляв, «якщо ігноруватимете проблему, то наша ГТС стане нікому непотрібним металобрухтом!». Ніхто нічого не робив, почалася війна з «Північним потоком-2», наша влада розраховувала, що Захід нас підтримає. Але що ми маємо? А те, що ні Німеччина, ні Угорщина нас не підтримали, та й США врешті-решт не вводили санкції проти «Північного потоку-2». Ось і все!..», – з жалем констатував політик.

Натомість, продовжив Вадим Рабінович, «зелена» влада продовжує «велике будівництво» за рахунок ковідного фонду та платників податків. «Скоро зведемо космодром і полетимо на Місяць», – іронічно зауважив народний депутат.

«Те, що сьогодні відбувається в країні, рішення та дії влади особисто мені нагадують книгу «12 стільців» – з України намагаються побудувати «Нью-Васюки». Але привід для оптимізму у нас все ж таки є: просто потрібно демократичним шляхом поміняти владу, а після цього домовитися, знизити ціну на газ утричі та зменшити тарифи», – упевнений політик.

Впевнений співголова «ОПЗЖ» і в тому, що Україна повернеться до діалогу з Росією, «бо дружбу між народами нікуди не дінеш».

«Щойно українець і росіянин перестають згадувати про політику, тут же налагоджується діалог. Це свідчить про те, що дружбу між народами ніхто не знищить! Та й взагалі, я вважаю, що треба ввести кримінальну відповідальність за стравлювання народів», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 9 січня 2022
×
Приєднатися