Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Закон про корінні народи - це знущання влади

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект про корінні народи, який покликаний захищати від культурної асиміляції три народності - кримських татар, караїмів і кримчаків (їм дозволяється навчання на рідній мові за рахунок держави і свої ЗМІ). А ось російські та інші нацменшини в цей список не потрапили.

Особливо цьому порадів народний депутат України, член фракції «Слуга народу» Олег Семінський, припустивши, що тепер росіяни будуть уражені в правах.

Ситуацію навколо законопроекту про корінні народи прокоментував народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

««Слуги» самі відповіли на всі питання: закон прийнятий тільки для того, щоб познущатися над тими, хто розмовляє російською мовою, закон позбавив їх елементарних прав. Таке просто неможливо, але влада сама це підтвердила - один ідіот заявив, що «нарешті всі, хто розмовляє російською мовою, позбавлені всяких цивільних прав...», і ми - партія «ОПЗЖ» - подаємо в суд на цього народного депутата», - повідомив політик.

У будь-якому випадку, вважає співголова партії «ОПЗЖ», «люди, які були одурманені ще пару років тому, починають розуміти, яка партія може принести країні порятунок, мир і процвітання».

«Вони вже прекрасно розуміють, що сьогодні альтернативи «ОПЗЖ» просто не існує. Я не знаю, наскільки ми ідеальні, але на сьогоднішній день ми - абсолютно кращі!»

Опубліковано: 20 липня 2021
×
Приєднатися