Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: За вбивчий держбюджет-2022 «ОПЗЖ» голосувати не буде!

Поданий на затвердження Верховній Раді проект Державного бюджету на 2022 рік не орієнтований на соціальні потреби людей, і за нього фракція «ОПЗЖ» голосувати не буде.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Ток-шоу №1 з Василем Головановим» на телеканалі «Україна 24».

Політик, хоч і іронічно, але досить ясно пояснив, яка ситуація склалася сьогодні навколо головного фінансового документа країни.

«Голова колгоспу зібрав робітників селян і каже: в минулому році ми засіяли 100 га пшениці, - і все попелиця з'їла. В цьому році ми засіяли 200 га пшениці, - і знову все попелиця з'їла. У наступному році ми засіємо 750 га пшениці, і нехай вона подавиться... Так і наш бюджет», - констатував Вадим Рабінович.

Співголови партії «ОПЗЖ» обурюють заяви про те, що Державний бюджет на 2022 рік є одним з кращих.

«Про що взагалі говорять ці люди (влада - ред.)? Так ви краще запитайте у людей, чи стали вони за ці 2,5 року жити краще ?! Ви - влада - закатали в дороги «ковідні» гроші, а людям сьогодні лікуватися нема за що! Зараз 50 млрд з цього бюджету ми повинні витратити на міжнародні виплати, хоча варто було б витратити їх на оборону. Це бюджет, який не просто не розвиває країну, він ув'язнює людей. Тому в кінці бюджету-2022 має бути написано: «Кріпосне право гарантує зарплату та інші преференції...». Цей бюджет - убивчий, він не дає Україні розвиватися, і за такий бюджет фракція «ОПЗЖ» голосувати не буде», - заявив Вадим Рабінович.

У той же час співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» дав кілька порад влади.

«Якщо ви не знаєте, що і як потрібно робити, то можу підказати: наберіться мужності і скажіть «міжнародним партнерам», мовляв, 10-20 років ми не будемо вам платити, інакше народ загине. Якщо європейці вважають нас - Україну - форпостом демократії, борцями з агресією, то нехай не забирають у нас гроші! Польщі, яка ні з ким не бореться, дали 80 млрд на розвиток, а нам дали 3 млрд, напхали іноземцями наглядові ради, а тепер у нас бюджет не сходиться. Совісті немає - бюджет не сходиться, мізків немає - бюджет не сходиться, тому що все попелиця з'їла», - іронічно зауважив Вадим Рабінович і вже серйозно констатував: влада не зможе реалізувати те, що обіцяла народу, оскільки« «хотєлки» «слуг» більше доходів бюджету»».

Опубліковано: 20 жовтня 2021
×
Приєднатися