Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: За якихось 2 млрд влада та її західні куратори «поставили раком» усю країну!

Нинішня влада повинна негайно піти – тоді є шанс хоч щось залишити українцям і зберегти країну.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у п'ятницю, 17 липня.

Політик нагадав, що сьогодні у Брюсселі відбудеться перше за час пандемії коронавірусу засідання Європейської ради, на якому обговорюватиметься антикризовий план відновлення економіки ЄС на 750 млрд євро. Планується, що 500 млрд євро розподілятимуться між 27 країнами Євросоюзу у вигляді безоплатних грантів, ще 250 млрд євро – у формі позик.

«А що з нами? А нас за 2 млрд.., вибачте, «поставили раком» усю країну, забрали землю, «вбивають» пенсіонерів, забирають право вчитися і лікуватися, і при цьому із чесними очима розповідають, що ми нормально живемо», – обурився Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» вважає, що «ця влада повинна якомога швидше піти – і чим швидше це станеться, тим імовірніше, що ми встигнемо хоч щось залишити українцям і зберегти країну».

Народний депутат звернув увагу на те, що представники нинішньої влади навіть не приховують, що прийшли «одноразово». «Тож чим швидше підуть ці «одноразові», тим краще буде усім нам», – упевнений він.

А це відбудеться у будь-якому випадку, вважає народний депутат. «І станеться це вже у жовтні на місцевих виборах – саме тоді закінчиться вакханалія цієї «зеленої» влади і їй настане «гаплик»», – резюмував Вадим Рабінович.

 

Опубліковано: 17 липня 2020
×
Приєднатися