Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Час «медового місяця» з новою владою пройшов - «слуги» вже показали своє «обличчя господарів»

Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу «112 Україна» прокоментував останні заяви влади. Зокрема, політик охарактеризував ситуацію зі свободою слова в Україні, розповів, чому важливо не допустити продаж української землі, пояснив, чому проект бюджету - це проект розпродажу країни і відсутності гарантій, а також прокоментував багато інших життєво важливих питань.

Так, аналізуючи останні ініціативи представників влади, Вадим Рабінович прийшов до висновку, що нова команда стала продовжувачем справи своїх попередників.

«Ця влада - продовжувачі справи товаришів Порошенка-Яценюка-Гройсмана. Ці, так само, як і ті, нічого кращого не знайшли, як добиваючи країну, закривати рот каналам, переслідувати журналістів за те, що вони просто виконують свою роботу, що говорять правду. А самі в цей час прямо із сесійної зали парламенту пишуть повіям листи і продають землю», - звернув увагу Вадим Рабінович.

«Я слухав виступ міністра Бородянського (Володимир Бородянський - міністр культури, молоді і спорту - ред.) І зрозумів, що в кожному уряді повинен бути «свій В'ятрович», який озвучує все ті речі, які здорова людина не скаже», - заявив політик, нагадавши, що «вчора міністр повернувся до ідеї перейменування церкви, а сьогодні він вже має намір чинити розправу над журналістами».

В цьому контексті Вадим Рабінович прокоментував заяви своїх колег щодо свободи слова в Україні.

«Представник фракції «Голос» заявив, що нападати потрібно не на той канал, а на цей... Люди, не зважайте уваги на такі заяви - це політик теж з шоу-бізнесу, і у нього по життю все в порядку... Та й чого можна очікувати від людей, які свою партію назвали «Голос»? Адже саме так говорять люди, які хочуть, щоб їх собака гавкав. Ось вони це і роблять. А заява Вакарчука - це вже нижче плінтуса. Потрібно йому більше виступати на тусовках російських олігархів, можливо, тоді у нього мізки стануть на місце», - з іронією зауважив парламентарій.

У зв'язку з цим Вадим Рабінович не виключив, що «влада запропонує зробити один канал для всієї країни, де буде виступати одна людина і грати тільки «Лебедине озеро».

«А то, що це пропонують зробити колишні працівники медіа... так це, напевно, така бацила ходить по країні. Вже помічено: у нас людина, коли проривається до влади, відразу стає цербером», - зауважив Вадим Рабінович.

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» вважає, що «час медового місяця з цією владою у нас пройшов».

«Я дивився звернення президента Зеленського, де він сказав, що його українська мова покращилася. А крім цього є якісь покращення, скажіть, будь ласка? Є якісь зрушення в країні? Ви вперто не говорите про тарифи, мир, економічну ситуацію, зарплати, народовладдя і кортежі. Ви ні слова не сказали про Тимчасову слідчу комісію щодо подій 2 травня в Одесі, створення якої «завалила» ваша фракція - «Слуга народу»! Ви ні слова не сказали про вбивство журналістів, про «наїзди» на канали. Мовчок! Будете далі душити свободу слова?.. Але тоді знайте: до вас її душили-душили і не додушили, і у вас це не вийде!» - попередив Вадим Рабінович.

«Ми вам вірили і готові простягнути руку допомоги, але не тоді, коли ви говорите, що потрібно вбивати журналістів, закривати канали, стріляти по них з гранатомета. Ми не будемо вам аплодувати тоді, коли ваше обличчя на міжнародній арені від нашої країни пише повіям в Раді, а ви не коментуєте це. Ще раз підкреслю: ми не будемо мовчати, посміхатися і аплодувати. Україна - не «95 квартал»! Ми не будемо аплодувати вам за те, що ваша фракція зриває створення комісія щодо подій 2 травня в Одесі, де віддали за вас величезну кількість голосів. Одесити більше цього не зроблять, вони розумні. Але ми будемо аплодувати, якщо побачимо успіхи. Ми будемо говорити правду, якщо влада буде брехати і красти. А це вона поки тільки і робить», - зауважив народний депутат, висловивши впевненість, що «зелений дурман» розвіється, як розвіється і будь-який інший».

Звернув увагу Вадим Рабінович і на ще один важливий момент - «нова провладна команда продовжує розкрадання країни», зокрема, через продаж української землі.

«На жаль, «слуги» прийняли рішення не радитися з народом. Питання про продаж землі навіть не виносили на профільний комітет Ради і в порушення всіх процедур їм дана команда від МВФ і Сороса негайно приступити до продажу землі», - заявив політик.

За інформацією Вадима Рабіновича, «вже в найближчий вівторок провладні сили збираються зробити те, на що навіть Порошенко не наважився - винести без обговорення в сесійний зал рішення про початок продажу землі, обдуривши при цьому всю країну. Вони обіцяли нам референдуми, закон «Про народовладдя» в якості першого закону... Але, як бачимо, народовладдя немає. Чому? Просто «слуги» стали господарями!» - констатував він, зауваживши при цьому, що «час покаже, чим це все скінчиться!»

У зв'язку з цим народний депутат звернувся до всіх українців і політичних партій.

«Думаю, що вперше в житті заради захисту України, її землі, потрібно встати поруч людям навіть з діаметрально протилежними поглядами. Ні продажу землі! Я сподіваюся, що ми всі як один зробимо все, щоб українська земля не була продана. Якщо такі як Гончарук отримають нашу землю, то, повірте, вона зникне за два дні в клубі з нацистською групою. Сумно це все, але ми переможемо!» - запевнив Вадим Рабінович.

Прокоментував співголова «Опозиційної платформи - За життя» також поданий урядом проект Державного бюджету України на 2020 рік.

«Цей папірець взагалі не можна назвати бюджетом! Це зверстаний ліквідаційною комісією план по добиванню і знищенню України. У проекті записано збільшення витрат на поліцію і армію, тому що потрібно тримати в узді народ, який зрозуміє, що його обікрали. А в іншому - це тупий розпродаж країни, відсутність соціальних гарантій, знищення малозабезпечених українців, виштовхування молоді за кордон і жодного пункту про те, як вийти з того болота, в яке нас завели, жодного плану про пріоритети в економіці, знищено автомобілебудування, ракетобудування. Це сировинний бюджет від людей, які не розуміють, що вони роблять. Субвенції для медицини передбачені лише на перший квартал року, а після 1 квітня українці державі не потрібні. Горіть ви всі пеклі, - кажуть вони нам. Навіть бюджет Гройсмана вже здається прогресивним в порівнянні з цим. Якщо шукати уряд у нацистських і гей-клубах, то ось таке отримаєш. Якщо шукаєш прем'єра в гей-клубі, то і буде все через одне місце», - констатував Вадим Рабінович.

Що ж стосується передвиборчих обіцянок влади «садити навесні», Вадим Рабінович зізнався, що «вже ніхто, на жаль, не може прогнозувати, по яких кримінальних справах будуть зрушення».

«Наприклад, Стерненко, який вбив людину, сидить в кабінеті генпрокурора і п'є з ним чай, говорячи при цьому, що, мовляв, зайшов туди по якомійсь іншій справі. Я - народний депутат України - і мені складно потрапити до генерального прокурора. Очевидно, перед цим потрібно когось убити», - обурився політик.

Вадим Рабінович зізнався, що сьогодні вже мало хто в країні розуміє, що творить нова влада і що взагалі відбувається.

«Генпрокурор відкрито говорить: суспільство вимагає крові! А як же право? Як же закон? Ну, припустимо суспільство вимагає... А кого ви будете садити? Порошенка, виявляється, чіпати не можна, тому що американські політики заборонили це робити. А як же бути з вкраденими ним грошима, які пройшли, в тому числі і через фінансову систему США?» - обурився Вадим Рабінович, і запропонував «забрати собі цього Порошенка, але віддати українцям їхні мільярди!»

«Всі попередні правителі після свого правління їдуть в Англію, Америку, сидять на грошах, а Україна повинна слухати Штати і нічого не робити. Так бути не повинно! Заберіть собі Яресько, яка загнала нас у злидні аж до 2040-х років!» - запропонував Вадим Рабінович.

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» зізнався, що він «в шоці від того, що відбувається, тому що думав, що нарешті ми вибрали нормальну владу, але все виявилося зовсім інакше».

«Ми живемо в непростий час, але, тим не менше, все буде добре. Нам просто потрібно зробити висновки з того, що відбувається при системі Зеленського, зрозуміти, що віддавати борги, які український народ не брав, не варто. Потрібно все проаналізувати і, можливо, після чарки, без плачу йти далі, перемагати на наступних виборах. А якщо вони землю продадуть, то може і раніше...», - не виключив Вадим Рабінович.

Народний депутат закликав українців не впадати у відчай. «Нехай гавкають далі. Собака гавкає - караван йде. Ми все одно будемо щасливі. Так буває: хтось одружується один раз, а хтось кілька. Але щастя знаходять всі», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 8 листопада 2019
×
Приєднатися