Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Наші тимчасові правителі втрачають можливість зробити Україну великою!

У той час як Президент України Володимир Зеленський записує безглузді відеозвернення, країна котиться в прірву.

Про це заявив народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

На думку політика, сьогодні як ніколи треба вже перестати займатися популізмом, а почати рятувати економіку. В іншому випадку нас чекає конституційна реформа і скасування інституту президента.

Вадим Рабінович нагадав: «До Майдану, до того моменту, як деякі почали скакати з каструлями на голові, Україна була процвітаючою державою. У нас була космічна галузь, а сьогодні «Південмаш» робить каструлі. У нас було суднобудування, а сьогодні Миколаївський суднобудівний завод випускає скороварки. Сьогодні робітники «Електроважмашу» в Харкові страйкують, тому що їм не платять зарплату. Єдине підприємство в Україні, яке спеціалізується на обладнанні для тепловозів, розтягується і нікому нічого не треба! Владі на все начхати! З командою Порошенка було все зрозуміло, а сьогодні країною керують тимчасові правителі, які нічого не розуміють в господарюванні, але вони вже намагаються «підбитися». Всі представники нинішньої влади приходять на місяць-два, тому їм плювати, що буде після них. Але так не можна! Це ж країна, а не всеукраїнська божевільня!».

Нагадав політик і про те, що рік тому на президентських виборах Володимира Зеленського підтримали три чверті українців, але вже сьогодні більшість з них розчаровані в діях влади.

«В минулому році ми вибрали нового президента, який стільки обіцяв народу... Ми всі повірили, а що вийшло? Тоді, на інавгурації, коли Президент України Володимир Зеленський, підстрибуючи, цілував в лоб Кошового, всі зрозуміли - щось не так. А вже через рік Президент України Зеленський не може відповісти нам на жодне питання! Він пропонує нам лише дивитися «відосікі» з загальними фразами: «давайте не переживати про війну...», «не будемо сперечатися про Велику Вітчизняну...». А ви дайте відповідь, пане президенте, на питання: «Хто переміг у війні?..» А бути хорошим для всіх - так не буває», - підкреслив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Народний депутат вважає, що «трагедія України полягає в тому, що президент 73% українців, починає загравати з 20% тих, які за нього не голосували тільки тому, що він не знає, що робити з державою».

«У Зеленського була величезна можливість зробити нашу країну процвітаючою, але поки просвіту не видно. Я ще рік тому сказав: «Президент України Володимир Зеленський буде або найуспішнішим президентом, або останнім президентом України, тому що ми станемо парламентською республікою...». І я думаю, що сьогодні ми близькі до другого варіанту!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 29 червня 2020
×
Приєднатися