Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Влада, воюючи з Медведчуком, сама зробила з нього загальнонаціонального лідера!

В Україні панує правове безумство! Але здоровий глузд перемагає і сьогодні народ України побачив це, побачив те, «хто є хто» насправді, а також побачив повне фіаско влади.

Так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович прокоментував рішення Печерського районного суду Києва, де в четвер, 13 травня, обирався запобіжний захід народному депутату України, голові політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктору Медведчуку .

Політик підкреслив, що в звинуваченнях Медведчуку «не було навіть 5-10% правди, а тільки політика».

«Суд над Медведчуком - це пряма спроба розправи над одним із лідерів опозиційної політичної сили. І поки «зелені» нав'язують суспільству свої «липові» рейтинги, які їх вже не врятують, «ОПЗЖ» заручається все більшою підтримкою народу, і це в черговий раз показав сьогоднішній день. Влада нас просто боїться! І, якщо говорити прагматично, вона сама своїми діями зробила сьогодні з Медведчука загальнонаціонального героя!» - вважає Вадим Рабінович.

Підтвердженням тому народний депутат назвав засідання суду.

«Те, що відбувалося в суді, пояснити складно. Суддя казав, що «Медведчук разом з невстановленими людьми в невстановлений час в невстановленому місці в невідомій формі щось там зробив...». Прокурори заявляли, що ці «невідомі люди» є посадовими особами в Російській Федерації». На питання захисту про те, як же довести, що «невстановлені люди» «є російськими чиновниками», представники звинувачення мовчали - сказати нічого не могли. Це ж просто безумство: прокурори вимагали заарештувати Медведчука тільки тому, що, бачте, «у нього є мобільний телефон, і він може комусь якісь фотографії переслати...». Мовлял, по телефону він сказав про те, що чув від одного друга про місцезнаходження якоїсь військової частини і його в чомусь там звинувачують...», - обурився Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» назвав подібні дії «правовим божевіллям», логічного пояснення якому немає. Як немає пояснення і тому, чому звинувачення вимагало більш 300 млн грн застави, адже обгрунтувати цю суму сторона звинувачення так і не змогла.

«Це якась катастрофа, тому що з самого початку було зрозуміло: людина невинна. Адже всі так звані «докази» обвинувачення - це або роздруківки з соціальних мереж, або з інтернет-ЗМІ», - звернув увагу Вадим Рабінович.

Політик вважає, що на Віктора Медведчука «незаконно наділи браслет» (рішенням судді Віктор Медведчук відправлений під домашній арешт - ред.). Разом з тим, зауважив він, судова система сьогодні його «приємно здивувала», оскільки «тотального виконання «хотєлок» влади ми не побачили».

На питання, чи буде подана апеляція на рішення Печерського суду Києва, Вадим Рабінович відповідати не став, і запропонував звернутися з ним до адвокатів глави політради партії «ОПЗЖ» і самого Віктора Медведчука.

«Я - не адвокат Медведчука. Але на його місці я б подавав апеляцію. А як вирішать вони, я не знаю. Можливо, захист подумає, що не варто боротися з цією системою - це просто марно. У будь-якому випадку суд продемонстрував перемогу здорового глузду. А влада, замість розправи над Медведчуком, отримала з нього загальнонаціонального лідера. Вітаю, він тримався гідно, а «Опозиційна платформа - За життя» продемонструвала, що ми - єдина команда», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 28 травня 2021
×
Приєднатися