Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Влада ставить над нами якийсь диявольський експеримент! Настав час об'єднуватися та рятувати країну!

Нинішня влада ставить над країною якийсь неймовірний диявольський експеримент – Україна стоїть на порозі загальнонаціональної катастрофи.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Ток-шоу №1 з Василем Головановим» на телеканалі «Україна 24».

«Ці «слуги» продали народ, продали країну та відмовилася від усіх своїх передвиборчих обіцянок, повіривши яким люди віддавали за них свої голоси. І це призвело до того, що Україна стоїть на порозі загальнонаціональної катастрофи по цілій низці напрямків», – наголосив політик.

Перше, на що він звернув увагу, то це на меморандум, підписаний з Міжнародним валютним фондом.

«Підписаний меморандум – це документ про остаточне закабалення України, українців просто взяли та «здали в ломбард». Простіше кажучи, МВФ призначатиме керівництво у прокуратурі, наглядових радах, банках…», – заявив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Другий важливий момент, на який звернув увагу політик, – це підвищення тарифів, охарактеризувавши рішення влади як «прояв ставлення рабовласників до рабів».

«У МВФ кажуть: «У Німеччині тарифи вищі…». Але ж у них і зарплата вимірюється тисячами євро, а у нас сотнями!» – нагадав Вадим Рабінович.

Але і це не все, констатував народний депутат, і нагадав нещодавню заяву європейського комісара про те, що між владою України та ЄС досягнуто домовленості щодо виділення Україні 1,2 млрд дол.

«Натомість ми – Україна – відкриємо свій кордон і заселимо в країну мігрантами із Сирії та Афганістану. Це що взагалі таке?! – обурився Вадим Рабінович.

У зв'язку з цим політик повідомив, що на черговому засіданні Погоджувальної ради глав фракцій він звертатиметься до всіх керівників фракцій із закликом вимагати від влади виступити з доповіддю та розповісти, «що вона там вигадала, за що продала країну, а також вимагатиме поставити під контроль Верховної Ради все, про що і з ким влада домовляється».

«Наступний сесійний тиждень має розпочатися саме з цього! Людям жити нема за що, а вони ще іммігрантів сюди завозять, будують табори для біженців і виплати роздають такі, що будь-який український інженер заздрить. Я хочу нагадати колегам: нас обрав народ, і ми маємо захищати інтереси народу, незважаючи на монобільшість!» – наголосив Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» не розуміє, як таке може бути, що у парламентсько-президентській республіці народні депутати не знають, який меморандум влада підписала з МВФ, на яких підставах та яких мігрантів пускатимуть у країну.

«Чому влада дезінформує суспільство з кожного питання? Міністр каже: завтра – війна, а начальник штабу це заперечує. Потім глава розвідки каже: «Буде!..», і одразу президент каже: «Не буде!..»… Як таке може бути, що міністр каже одне, а начальник генштабу – інше. Хтось із них точно має піти у відставку!» – упевнений Вадим Рабінович.

Політик вважає: все, що відбувається сьогодні в Україні – «це просто «диявольський експеримент» щодо знищення України та її народу».

«Проблеми почалися тоді, коли ми всі вирішили, що літаком може керувати будь-який бажаючий… У нас на кожному високому посту сидить кум, який раніше людей добре стриг, класно феном волосся укладав, чи стриг собаку. Але ж так не можна!..» – обурився політик.

«Країну знищують некомпетентні люди, і ми маємо мовчати? Ні, не повинні! Ми маємо діяти – настав час об'єднуватися та рятувати країну!» – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 24 листопада 2021
×
Приєднатися