Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Влада продовжує «лохотрон», воює з Медведчуком і з власним народом!

«Зелена» влада продовжує політику своїх попередників, і за час її правління можна сказати, що найкраще у цій владі виходить воювати з головою політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктором Медведчуком і власним народом.

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, виступаючи в понеділок, 15 березня, на засіданні Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп.

«Друзі, сьогодні моєї критики влада не почує - я хочу поговорити про країну, в якій ми з вами зараз живемо», - почав свій виступ політик.

В першу чергу Вадим Рабінович привітав колег по парламенту з «нововведенням РНБО»: «Відтепер голосування у Верховній Раді України буде оцінювати... Служба безпеки України. І почали з оцінки голосування по так званих «харківських угодах».

«Зрозумійте мене вірно, особисто я в той час не був парламентарієм - я ж за вас хвилююся! А що, кнопочку натиснув – за грати, не так проголосував - за грати. Діло, звичайно, «хороше»...», - з іронією зауважив політик і запропонував владі на цьому рішенні не зупинятися і йти далі.

«Наскільки це законно і конституційно я навіть говорити не буду, адже в нашій країні закони і Конституція не тільки не виконуються, над ними насміхаються!... Тому у мене пропозиція: йдіть далі, не зупиняйтеся! Нехай щодня РНБО і СБУ разом приймають закони, а Верховну Раду можна просто взяти і розпустити - навіщо ж вона потрібна? Ще й грошей заощадимо!», - запропонував співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Нагадав Вадим Рабінович і про незаконне закриття відразу трьох телеканалів за нібито фінансування тероризму.

«Я говорю «нібито», бо до сих пір не надано доказів, а значить їх просто немає! Тому пропоную владі змінити формулювання «фінансування тероризму» на формулювання «зв'язки з марсіанами». І коли влада добудує ракету (а ви ж збираєтеся будувати космодром?), Тоді, напевно, і докази надасте... або надішлете їх нам гіперлупом...» - з іронією припустив народний депутат.

В контексті цього він нагадав про закриття і четвертого каналу, який був створений вже журналістами. «Ви закрили його просто так, навіть без терористів і марсіан - закрили, тому що не подобається!.. А той факт, що ООН,« Репортери без кордонів» та інші представники цивілізованого світу висловлюють свою стурбованість з того, що відбувається в Україні зі свободою слова, владу абсолютно не хвилює», - обурився Вадим Рабінович.

Співголова партії «ОПЗЖ» не розуміє, за що бореться нинішня влада.

«Про захмарні тарифи відтепер ніхто не говорить, тому що знайшлася панацея від усіляких бід: влада конфіскувала нафтопровід, який нібито належав Медведчуку; обшукала заправки, які нібито належали Медведчуку... Скажіть будь ласка, а для чого це? Хіба після цього в Україні знизилася ціна на нафтопродукти, хіба заправки почали повертати реальні ціни? Так ні! Виходить, що у влади просто війна на два фронти - «війна з Медведчуком» і «війна з народом». Не потрібно соромитися - так і скажіть, зізнайтеся в цьому!» - запропонував Вадим Рабінович.

Політик з жалем констатував, що у нинішньої влади чудово виходить перемагати власний народ. Черговим доказом тому є так звана боротьба з коронавірусом і вакцинація від COVID.

«Я посилатимусь на джерела ваших, влада, стратегічних партнерів - Інститут показників і оцінювання здоров'я при університеті штату Вашингтон в США (!). Там повідомляють, що вже в квітні в Україні очікується понад 60 тисяч хворих ковідом щодня (!) А ваш санітарний лікар Ляшко заявляє, що українцям не дозволено вибирати, якою вакциною вакцинуватися. А тим часом люди тяжко хворіють і гинуть - вони не мають чим лікуватися, ніде і ні за що!» - звернув увагу народний депутат.

Вадим Рабінович зауважив, що його завжди вчили, критикуючи, пропонувати. Тому він запропонував представникам влади «відкрити кримінальну справу проти... Семашка, засновника радянської медицини».

«Це точно він винен у всьому! Тим більше що справи Берії і Сталіна ще розслідуються, вони ще не закриті...», - нагадав співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Ви, влада, спостерігаєте щотижневе зростання і процвітання, хоча насправді картина шокуюча по всіх галузях і напрямках. І я вам нагадаю, з чого і кого це все почалося - з Леоніда Кравчука, колишнього першого секретаря ЦК Компартії України, потім першого президента і тепер одного з ключових членів «зеленої» команди. У 1991 році він заявив наступне: «Через 10 років Україна стане найбагатшою країною Європи, другою Францією! Ось з тих пір весь цей «лохотрон» і триває, а країна тим часом, просто гине...», - констатував політик, закінчивши свій виступ цитатою великого Тараса Шевченка:

«Погано дуже, страх погано!.. В оцій пустині пропадать, а ще поганше на Украйні дивитись, плакать – і мовчать!»

«Коли ви за ці слова вирішите порушувати кримінальну справу за крамольні речі, то майте на увазі - це не я, це Тарас Григорович Шевченко!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 22 квітня 2021
×
Приєднатися