Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Влада повинна пояснити - вона країну будує або шукає повій за бюджетні гроші

Четвер, 31 жовтня, для Верховної Ради України дев'ятого скликання історичний день. Вперше народні депутати проголосували за притягнення до кримінальної відповідальності свого колегу, члена групи «За майбутнє» Ярослава Дубневича. Привід - слідство вважає народного депутата організатором корупційної схеми на «Укрзалізниці».

Ще однією топовою темою залишається скандальне листування народного депутата, члена фракції «Слуга народу» Богдана Яременка, якого журналісти зловили на об'єктиви своїх камер за «важливою роботою» - викликом повії прямо із сесійної зали.

Ці та інші теми прокоментував в кулуарах Верховної Ради України народний депутат, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

Так, коментуючи рішення по Ярославу Дубневичу, Вадим Рабінович підкреслив, що країні потрібно не шоу, а обіцяні під час виборчої кампанії і Зеленським, і його командою посадки топових чиновників.

«Кожного разу підсовувати нам кого-то з незрозумілими документами і висновками аби поставити галочку, а потім ще й вимагати від нас голосувати за це - неправильно. Країні, нам потрібні обіцяні посадки топ-чиновників. Ну не може бути, що крадуть рядові чиновники, а «у верхах» про це не знають», - заявив політик, підкресливши, що за такі рішення «Опозиційна платформа - За життя» не голосувала, не голосує і голосувати не буде.

Що ж стосується секс-скандалу зі «слугою» Яременком, Вадим Рабінович вважає, що цей народний депутат зобов'язаний сам скласти з себе повноваження, не чекаючи рішення його політсили.

«Я навіть не знаю, як назвати те, що зробив народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко... Але знаю точно - він просто зобов'язаний сам скласти свої повноваження! Це людина з сексуальними розладами - він шукає повій прямо в сесійній залі парламенту, він бреше і змінює свої «покази»! Такий депутат не може бути обличчям України, така людина не може представляти нашу країну на міжнародній арені!» - підкреслив співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя».

У зв'язку з цим очолювана Вадимом Рабіновичем політсила має намір «ініціювати звернення до європейських парламентаріїв, до європейських жіночих організацій із закликом не приймати Богдана Яременка, не контактувати з ним і не вважати його представником нашої країни!»

Звернувся народний депутат і до президента Володимира Зеленського та партії «Слуга народу»: «Відкличте цього депутата, який з нахабною пикою рветься на трибуну щось там комусь доводити! Яременко ганьбить і вас, і Україну! Невже це незрозуміло?!.. Як люди будуть довіряти цьому парламенту, де депутат здійснює моральне злочин, вибираючи собі повій?»

Вадим Рабінович також вважає неможливим подальше перебування депутата Яременка на посаді глави комітету Верховної Ради України з міжнародних справ.

«Якщо він залишиться - це вже буде за межами здорового глузду! Наша політична сила буде їздити за Яременком, куди б він не поїхав! Ми йому допоможемо зрозуміти, що в Європі займатися тим, чим він займався в сесійній залі вищого законодавчого органу країни, не можна! Та будь-який політик не тільки європейської, але і азіатської країни, на його місці пішов би у відставку! У мене питання до влади: ви прийшли будувати нову країну або повій за бюджетні гроші будете викликати?!» - обурився Вадим Рабінович.

Коментуючи нападки на журналістів, завдяки яким і стало відомо про скандальне листування, Вадим Рабінович заспокоїв їх: «Дорогі журналісти! Це ваше право працювати так, як ви вважаєте за потрібне, це ваш обов'язок розкривати всі «виразки суспільства». Якщо хтось із «Слуги народу» вам погрожує, то скажіть, хто це, і ми подамо в суд, ми будемо вас захищати!»

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» підкреслив, що будь-які погрози журналістам - це кримінальний злочин.

«Ми розберемося з «псевдослугами», якщо вони цього не розуміють... Ми в будь-якому випадку зробимо висновки, ми підведемо підсумки, тому що наша гідність полягає в тому, щоб українці жили добре на своїй землі, а глава комітету з міжнародних справ не листувався з повіями в робочий час. Шкода, влада називає гідністю інше... » - підкреслив Вадим Рабінович.

І наостанок прокоментував народний депутат зустріч президента України Володимира Зеленського з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом.

«Я не можу президенту заборонити з будь-ким зустрічатися. Але хочу нагадати, що наша країна була, є і буде позаблоковою і нейтральною, як це записано в Конституції України. Коли ж всі зрозуміють - нас в НАТО ніхто не бере! Одні вже хотіли в НАТО - їх ми пережили. Переживемо і цих! Спочатку потрібно порядок в країні навести, а потім вже думати про «гіперлупи» і НАТО!.. Тільки на переоснащення армії під стандарти НАТО потрібно не менше 100 млрд. Навіть 5 млрд від продажу землі на це не вистачить!.. Але цього ніхто не може зрозуміти! Вони хочуть продавати землю і повій шукати, а треба країну будувати!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 31 жовтня 2019
×
Приєднатися