Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Вірним шляхом йдемо, товариші, - в божевільний дім!

Нам скоро ніде буде жити, а зарплата громадянина США, який керує нашою «Укрпоштою», в два рази вище президента США! І це зарплата керівника одного з найбільш розвалених відомств в країні! Вірним шляхом йдемо, товариші, в божевільню!

Так народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович прокоментував в кулуарах парламенту інформацію про масове підвищення зарплат чиновникам вищої ланки, а також парламентаріям.

Політика обурюють дії нинішньої влади, яка вже навіть «перевершила» своїх попередників. «Країну продають, людей - в рабство і на органи, а собі - премії і мільйонні зарплати!» - обурився Вадим Рабінович, і запропонував українцям «не хвилюватися за маму Коболєва - скоро переведуть ще десятки мільйонів премій, які вони знову самі собі понавиписували...»

У будь-якому випадку фракція «Опозиційна платформа - За життя» прийняла одноголосне рішення «категорично відкинути пропозицію влади про підвищення зарплат народним депутатам до 100 тисяч гривень».

«У бідній країні це несправедливо, нечесно і огидно! Сьогодні, коли у людей немає грошей, коли нахабно грабують країну, підвищувати собі зарплату - це огидно. Тому «Опозиційна платформа - За життя» прийняла одноголосне рішення і звернеться до інших фракцій з вимогою скасувати рішення про підвищення зарплат», - заявив Вадим Рабінович.

«У будь-якому випадку наша політична сила відмовиться від підвищених зарплат на користь дітей. А якщо хтось вважає, що 50 тисяч йому мало, то нехай йде працювати вантажником. Чого ж вони тоді пруться сюди? Коли ж вони нажеруться і почнуть думати про людей?» - обурився співголова «Опозиційної платформи - За життя».

Опубліковано: 14 січня 2020
×
Приєднатися